Tadic: "Fenerbahçe'ye transfer olmadan önce 50 takımdan teklif aldım" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tadic: "Fenerbahçe'ye transfer olmadan önce 50 takımdan teklif aldım"

Tecrübeli futbolcu, Fenerbahçe'ye transfer olmadan önce yaklaşık 50 takımdan teklif aldığını söyledi.

Transfer döneminde adı Beşiktaş ile de anılan Tadic, siyah-beyazlılardan teklif alıp almadığıyla ilgili soru üzerine, "Fenerbahçe'ye transfer olmadan önce yapılan çok fazla teklif vardı. Sanırım 40-50 kulüpten teklif aldım. Çok teklif bekliyorduk ama bu kadar çok olacağını tahmin edemezdik. Beşiktaş ile neler olduğunu bilmiyorum. Benim düşüncem Fenerbahçe'ye gelmekti. Kararımı Fenerbahçe'ye gelmekten yana kullandım. Çünkü bana gösterilen proje çok büyüktü. Burada iyi bir şekilde ve güzel bir projeyle karşılandım. Beşiktaş'ın içinde ne oldu, şu anki durumlarını bilmiyorum. Beşiktaş yönetimi neden eleştiri alıyor, hangi süreçleri yaşıyorlar bilmiyorum. Bununla ilgili konuşmam da doğru olmaz." diyerek sözlerini tamamladı.

Beşiktaş ile neler olduğunu bilmiyorum.

olm kim bilicek senden başka adamlar biraz para verse oraya gidiyordun

hızlı taç atışından daha hızlı palavra atıyormuş meğer

"Çünkü bana gösterilen proje çok büyüktü."

Bunlara her gelen adam senelerdir değişmeden bu lafı söylüyor. Biraz az para teklif et, alın o projenizi totonuza sokun demezlerse hiç birşey bilmiyorum. Bir topçu neden gelsin febeye yahu.

Hırvatistan’da falan takımlar gel senelik 250 bin Euro’ya oyna demişlerdir. 50 tane teklif almışmış. Sanki A class takımlardan teklif aldı da feneri tercih etti.

Üst Alt