Taffarel Hocalığı Kabul Etmedi | Yeni Aday Orhan Atik | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Taffarel Hocalığı Kabul Etmedi | Yeni Aday Orhan Atik

Mustafa Denizli’nin veda kararı alması sonrası Galatasaray nöbetçi hocalık teklifini Taffarel’e götürdü.

Galatasaray’ın dünkü antrenmanında, teknik direktör Mustafa Denizli veda etti, ancak kaleci antrenörü Taffarel,“nöbetçi hocalığı” kabul etmedi.

Denizli, futbolculara yönelik konuşmasında, “Hata benim. Galatasaray’ın önünü açmak için bir şey yapılması gerekiyordu. Galiba en iyisi benim gitmem” ifadesini kullandı. Bazı oyuncuların ise bunun üzerine, “Hoca iyi düşünseydin” diye konuştukları ortaya çıktı.

Galatasaray’ın dünkü antrenmanında, teknik direktör Mustafa Denizli veda etti, ancak kaleci antrenörü Taffarel,“nöbetçi hocalığı” kabul etmedi.
Denizli, futbolculara yönelik konuşmasında, “Hata benim. Galatasaray’ın önünü açmak için bir şey yapılması gerekiyordu. Galiba en iyisi benim gitmem” ifadesini kullandı. Bazı oyuncuların ise bunun üzerine, “Hoca iyi düşünseydin” diye konuştukları ortaya çıktı.

Galatasaray’ı Akhisar Belediyespor karşılaşmasına alt yapıdan bir teknik adam çıkaracak.

Taffarel sorumluluk alacak yapıda biri değil zaten. Rahat adam :)

Onun gibi bir efsanenin sadece kaleci antrenörlüğüyle yetinmemesi lazım. TD'liği ciddi olarak düşünmeli.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Taffi rahat adam. Ne uğraşacağım lan bu odun heriflerle demiştir.

Kaleci antrenöründen devşirme TD yapmaya çalışan ilk kulüp olabiliriz..

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Taffarel uzmanlık alanı dışına çıkmak istemiyor çok da haklı bence. Kaleci antrenörümüz olarak 50 sene kalabilir.

Taffarel de berbat zaten hocalıkta, kalecilik hocalığı da elimden gitmesin diye reddetmişdir

Envoyé de mon Nexus 6 en utilisant Tapatalk

Taffi rahat adam. Ne uğraşacağım lan bu odun heriflerle demiştir.

Kaleci antrenöründen devşirme TD yapmaya çalışan ilk kulüp olabiliriz..

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Beklerim böyle bir hamleyi devşirmeyi seven bir takımız.Sol bekten ön libero umuttan sağ açık bile devşirdiysek taffiden her türlü TD olur. :D :atess:

Zamani geldi?

tumblr_ntfnuej1PO1tftplao1_500.jpg

Üst Alt