Tahir Kıran: "12 MHK, 8 TFF başkanı değişti, futbolda değişmeyen tek şey Cüneyt Çakır" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tahir Kıran: "12 MHK, 8 TFF başkanı değişti, futbolda değişmeyen tek şey Cüneyt Çakır"

1654800168357.png

Tahir Kıran:

"12 MHK, 8 TFF başkanı değişti, futbolda değişmeyen tek şey Cüneyt Çakır"

"Ç. Rizespor'a yapılan hakem hatalarından video hazırlattım, 32 dakika sürdü. Böyle bir şey olabilir mi?"

"Ali Koç'a '3 takviye yap ve İsmail Kartal ile devam et' dedim. Ama beni dinlemedi."

" İsmail Kartal'a teessüflerimi bildiriyorum... Rizespor maçında 6-0 öndeyken halen futbolculara devam diyordu...küme düşen takıma yapılır mı bu ayıp.!"

Gürcan Bilgiç: "Siz de küme düşen Göztepe'ye 7 tane attınız ne var bunda.?"

"Gedson Fernandes bizim için basit bir transfer oldu. 1 saat içinde transfer ettik."

"Menajer Ahmet Bulut aradı. Galatasaray'a verecektik olmadı, bir türlü frekansı tutturamadık dedi. Tamam ne istiyor dedim. Ben bu kadar veririm dedim. Ahmet de tamam, çocuğun menajerinin parasını kesmeyin de benden kesin bir şey olmaz dedi."

"Galatasaray'ı Rize'de en iyi şekilde ağırladık, Burak Elmas ile aramızda en ufak bir problem yok. Aradım Burak'ı, 'Bu arkadaş kendi reklamını yapıyor lütfen bunun oyununa gelme. Bu arkadaş kendi şovunu yaptı, sahneden indi. Burak Başkan biraz geç anladı"

"Galatasaray her maç ortalama 20 bin kişiye oynuyordu, İstanbul'daki Galatasaray - Rize maçına 38 bin kişi geldi. Fenerbahçe - Rizespor maç yapıyor. Galatasaraylılar, Fenerbahçe'yi tutuyor. Bu duruma geldi."

[A Spor]

Tahir Kıran: "Galatasaray her maç ortalama 20 bin kişiye oynuyordu, İstanbul'daki Galatasaray - Rize maçına 38 bin kişi geldi. Fenerbahçe - Rizespor maç yapıyor. Galatasaraylılar, Fenerbahçe'yi tutuyor. Bu duruma geldi."

Tahir Kıran: "Gedson Fernandes bizim için basit bir transfer oldu. 1 saat içinde transfer ettik."

"Menajer Ahmet Bulut aradı. Galatasaray'a verecektik olmadı, bir türlü frekansı tutturamadık dedi. Tamam ne istiyor dedim. Ben bu kadar veririm dedim. Ahmet de tamam, çocuğun menajerinin parasını kesmeyin de benden kesin bir şey olmaz dedi."

patlıcan suratlı başkan yanlış bişey söylememiş. rize başkanı burak elmas'a burak diyebiliyosa zaten bizim esas nerde düştüğümüz ortadadır. gerçi gazeteci bi yalama da bro filan diyodu galiba. o yüzden gelecek başkan ayağını sağlam yere basmalı, yüz verirsen ayıya gelir sıçar halıya

Ahmet başkanla pazarlık yapılmaz diyor.Ahmet Nur Çebi den 6 milyon 250 bin dolara gemi almış 50 bin dolar bile indirim yapmadı diyor kendileri.

Üst Alt