tahir mahir koç - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

tahir mahir koç

En son tansiyonum çıktı falan dedi bilmiyorum valla küstü büyük ihtimalle :D
Ya arkadaş adam 10 haftada 9 puan almış Cocu'yu eleştiriyor, gitmeli diyor, Ali Başkan kovmakta geç bile kaldı diyor. Bu cümleleri Galatasaraylı olduğunu iddia eden biri kuruyor yanlış olmasın. Sonunda gayesine ulaştı ve Cocu'yu kovdurdu. Ne güzel kokulu fenere susuz sabunsuz kayacağız derken şimdi ne olacağımız belli değil. Bu arkadaşın hala daha bu forumda tutulması GSC'nin ileri demokrasi anlayışından kaynaklanıyor sanırım.

Ya arkadaş adam 10 haftada 9 puan almış Cocu'yu eleştiriyor, gitmeli diyor, Ali Başkan kovmakta geç bile kaldı diyor. Bu cümleleri Galatasaraylı olduğunu iddia eden biri kuruyor yanlış olmasın. Sonunda gayesine ulaştı ve Cocu'yu kovdurdu. Ne güzel kokulu fenere susuz sabunsuz kayacağız derken şimdi ne olacağımız belli değil. Bu arkadaşın hala daha bu forumda tutulması GSC'nin ileri demokrasi anlayışından kaynaklanıyor sanırım.
Direkt olarak şahsına söylenmemiş lafları üstüne aldı da ondan alındı büyük ihtimalle. Tekrar okuduğumda öyle bir anlam çıkabileceğini fark ettim, ondan mention atıp selam çaktım şimdi bi dur sende biz adamın gönlünü almaya çalışıyoruz senin ettiğin laflara bak. Sende ayrı bir manyaksın anasını satayım. :D :D

Ama dediklerine katılıyorum bak şimdi yanlış olmasın, gönlünü alacağız diye gerçeklerden vazgeçecek değilim. Yoo yoo.

Direkt olarak şahsına söylenmemiş lafları üstüne aldı da ondan alındı büyük ihtimalle. Tekrar okuduğumda öyle bir anlam çıkabileceğini fark ettim, ondan mention atıp selam çaktım şimdi bi dur sende biz adamın gönlünü almaya çalışıyoruz senin ettiğin laflara bak. Sende ayrı bir manyaksın anasını satayım. :D:D

Ama dediklerine katılıyorum bak şimdi yanlış olmasın, gönlünü alacağız diye gerçeklerden vazgeçecek değilim. Yoo yoo.
Boşver kardeşim ya bırak allasen ne gönül alması? Bırak belki forumu bırakmaya falan karar verir de biraz kafa dinleriz. Tinerci romantizmi ile yarışır bir Ali Koç romantizmine sahip Galatasaraylı! bir arkadaşımız, olmasa da olur.

Sabun mu?

Üst Alt