tahir mahir koç - Sayfa 36 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

tahir mahir koç

begendigim karilarin konusunu acmamakta direterek,derin bir üzüntüye mazhar oluyorum sayesinde,benim gibi kadinin degerini bilmekte gayet mahir birini yaralamasini esef ve nutella ilen kınıyorum.

Kafam güzel biraz düşünürken aklıma geldi sana bir sualim var, şimdi bizim geleneğimizde misafire kendi yediğin şey ikram edilir yemediğin edilmez. Bu bağlamda düşündüm biraz, Sergo'ya gitsem ne yiyeceğim belli mahrem yerleri nutellaya bulanmış fındık. TMK'ya gitsem yanları istinat duvarı gibi yükseltilmiş ve orta kısmına ayçiçek yağı boca edilmiş humus.. Sana gelsem ne yerim onu çıkaramadım, sonra biraz düşündüm beynimden vurulmuşa döndüm ve sana misafirliğe gelmemeye karar verdim.

EVET.

Son düzenleme:
Kafam güzel biraz düşünürken aklıma geldi şimdi sana bir sualim var, şimdi bizim geleneğimizde misafire kendi yediğin şey ikram edilir yemediğin edilmez. Bu bağlamda düşündüm biraz, Sergo'ya gitsem ne yiyeceğim belli mahrem yerleri nutellaya bulanmış fındık. TMK'ya gitsem yanları istinat duvarı gibi yükseltilmiş ve orta kısmına ayçiçek yağı boca edilmiş humus.. Sana gelsem ne yerim onu çıkaramadım, sonra biraz düşündüm beynimden vurulmuşa döndüm ve sana misafirliğe gelmemeye karar verdim.

EVET.
Yalnız gitme yada yiyecekleri sen götür.

Sampionlugu ile GSCdeki tüm dengesini ve bir cok sevenini uykusuz gecelere sokan bir renktasimiz olarak hazimida kalacaktir.

Tebrikler (y) :)

Kafam güzel biraz düşünürken aklıma geldi şimdi sana bir sualim var, şimdi bizim geleneğimizde misafire kendi yediğin şey ikram edilir yemediğin edilmez. Bu bağlamda düşündüm biraz, Sergo'ya gitsem ne yiyeceğim belli mahrem yerleri nutellaya bulanmış fındık. TMK'ya gitsem yanları istinat duvarı gibi yükseltilmiş ve orta kısmına ayçiçek yağı boca edilmiş humus.. Sana gelsem ne yerim onu çıkaramadım, sonra biraz düşündüm beynimden vurulmuşa döndüm ve sana misafirliğe gelmemeye karar verdim.

EVET.
ustad yine guldurdun beni, nesenin yerinde olmasi beni sevindirmekte

Üst Alt