tahir mahir koç - Sayfa 62 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

tahir mahir koç

Arkadaşlar hepinize merhaba. Yazılanları tek tek okudum. Sonsuz teşekkürler. Ne diyeceğimi bilmiyorum.

Şehir bitti dostlarım. Yok. Kalmadı. Antakya haritadan silindi. Binlerce yıllık tarih yerle bir oldu. Oradan nasıl sağ çıktım hala inanamıyorum. Binlerce insan öldü. Allah'a şükürler olsun ailemden kayıp yok. Yakın akrabalardan kayıp yok. Tek tesellimiz bu. Ama başka tutunabildiğim bir şey yok. Psikolojik olarak bitmiş haldeyim. Tek bir kare fotoğraf çekmedim. Çekemedim. Galerimdeki son pozum İcardi Trabzonspor'a gol attıktan sonra kameralara verdiği pozun aynısını yeğenimle verdiğim poz. O geceyi de dün hatırladım. Nasıl uyuduk en son ne yaptık hiçbir fikrim yoktu. Yavaş yavaş hatırladım.

Şehri terk ettik. Anne babam, ablam ve abim aileleriyle Kıbrıs'ta yaşayan ablamın yanına gitti. Ben Ankara'dayim. Bir süre burada kalırım. Neden buraya geldim hiçbir fikrim yok. Bunu sorguluyorum. Bundan sonra Antalya'ya gideceğim. Neden gideceğim hiçbir fikrim yok. Öyle boş boş çaresizce yaşıyorum. Sonu nereye varacak bilmiyorum.
Kardeşim tekrardan geçmiş olsun. İnan ne diyeceğimi bilmiyorum. Zaten şu anda bir şey desem de faydası olmaz. Bu arada TV'de izlediklerinizi unutun. Ben size şunu diyeyim. Burnum ve ellerim ölü kokuyor. Başka diyecek bir şeyim yok.

Üst Alt