Tahkim Kurulu, 13 Hakemin Görevden Alınma Kararını Kaldırdı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tahkim Kurulu, 13 Hakemin Görevden Alınma Kararını Kaldırdı

Aaa yeni gordum bu haberi. Bu adamlar kadar is bilmez, rezil bir TFF/MHK donemi ne gordum ne de duydum. Aldiklari bir kararin bile arkasinda duramayan vasifsizlar ordusu. Korktular tabi ileride dava unsuru olabilir bu diye. Yazin yine emekliye ayrilir bu hakemler, orasi ayri. Ama gercektende bunlarla bu ulke futbolunun imtihani cok buyuk.

13 hakemin bu saatten sonra hiçbir güvenirlikleri de kalmadı. doğum lekesi gibi üzerlerine yapışık kalacak bu yaşanan olay.

sezon sonu kendi istekleriyle bırakmaları alacakları en sağlıklı karar olur

Nihat Özdemir ipucu vermişti. Tahkim kurulunun böyle bir karar alabileceği ve alırsa saygı duyulması gerektiği minvalinde bir açıklama yapmıştı. Tepkiler olunca geri adım atmışlar anlaşılan. Yoksa bu ülkede tahkim kurulu vs gibi bağımsız karar alan bir kurum olmadığını ve herkesin birbirinin iti olan çeteler olduğu biliniyor.

Herhalde görev vermezler. Bu kesinlikle kabul edilemez. Ucu bucağı olmayan bir rezillik resmen. Az kaldı bu şerefsizler yüzünden futbol izlemeyi filan tamamiyle bırakacağım.

Lig bitiminde kume dusenler sampiyon olmayanlar lig tescil etmesin diye dava acacagi icin tahkime red verin sezon bitsin sonra bakariz demedilerse bende ne olayim ellerine yuzlerine bulastirdilar

Bu hakemler iktidar tarafindan mi indirildi? Bu olayin arkasi nedir?
Kendimi cevaplayayim. Bu hakem operasyonu Trabzon, Besiktas ve Rize’nin onderliginde yapilmis. Ne bize ne de Fener’e haber verilmis. Bu TFF hala nasil ayakta kalabiliyor, akil alabilir gibi degil. Bu ligin tescil edilmemesi lazim.

Üst Alt