Tahkim Kurulu, Ali Koç'un Cezasını Oybirliği ile Kaldırdı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tahkim Kurulu, Ali Koç'un Cezasını Oybirliği ile Kaldırdı

Herkes her isi bilemez zaten. Oyle bir dunya yok. Bir doktor bina yapamaz. Bir muhendis ameliyat yapamaz. Ft istiyor ki hepsini ben yapayim, yanimdakiler de kafa sallasin. Ama oyle bir dunya yok iste

Bu konuda haklısın da ortada bir başarı var ve bunu küçümsüyor gibisin

Bak bu fırsat 2 kere geçti elimize hepsinde hoca baştaydı

İyi futboldan bahsediliyor ciddi anlamda her hafta üstüne koyarak oynayan takım yine hocanın zamanında gördük

Bu kadar veri yalan söylemez.Kimse mükemmel değildir,hocanın da hataları olacak elbet

Bu konuda haklısın da ortada bir başarı var ve bunu küçümsüyor gibisin

Bak bu fırsat 2 kere geçti elimize hepsinde hoca baştaydı

İyi futboldan bahsediliyor ciddi anlamda her hafta üstüne koyarak oynayan takım yine hocanın zamanında gördük

Bu kadar veri yalan söylemez.Kimse mükemmel değildir,hocanın da hataları olacak elbet

Ciddi üstüne koyarak ilerledigimizi düsünmüyorsun herhalde? Idmanlardan midir, baska bir sey midir. Takim gecen sezona göre gerilemis vaziyette. Gecen sezon da bir önceki sezona göre gerilemis vaziyetteydi.

Ortada rakip makip kalmamisken iki senede bir seyleri oturtmaliydik. Bu oturmamis oyunla tff'ye kafa tutamayiz. Domine etme firsatini kacirdik gibi görünüyor.

terim koça yanıt vermeyi gerektirecek ciddi bir şey yok dediği için cezayı kaldırdılar heralde..federsyon demek ki koç masummuş dedi..

maçtan bir gün önce böyle bir karar alarak resmen taraftarı tahrik etmek ve ceza aldırmaya yönelik yapılmış bir olay.

Tff yönetimi daha öncede fanatiklerin eline geçmişti, fakat ömrü hayatımda ben bu kadarını ilk defa görüyorum.

Bu sebeple Erman Toroğlu'nun dediği gibi bir oyun dönüyor ama büyüklüğünü tam anlayamadık.

Bu işler belliki bir üst akıl tarafından yönetiliyor.

maçtan bir gün önce böyle bir karar alarak resmen taraftarı tahrik etmek ve ceza aldırmaya yönelik yapılmış bir olay.
Aslinda dun Emre Bol a denk geldim,gidip taraftar arasinda izleyecekti dedi,eger bununla tehdit ettiyse tff yi her ne kadar sag duyulu olacaklarina inanmasam da a.koç un köpeği oldukları icin bu tehdite boyun eğmiş olabilirler. Zira gercekten böyle birsey yapsaydi oyle boyle olay cikmazdi,asıl tahrik o olurdu. Ama tff işte fenerasyon bariz

asdjklasdjkl

İyi iyi, hoşuma gitti. Ali'nin hak mahrumiyeti alması takıma zarar vermez ancak yaptıkları bu tarz ceza iptali gibi hareketler onlara büyük zararlar verecek.

Dört bir yandan saldırıyorlar ama gene şampiyon olamayacaklar.

bunlar ta aziz döneminden beri bu kurullara hakimler zaten. sadece bu yıl olan bişey değil yani. yıllardan beri tff,tahkim,pfdk hepsinde çoğunluk fenerde. hep kendi lehlerine olan kararları bir şekilde çıkarmaya çalışıyorlar. ama ilahi adalet hep tecelli ediyor ve sezonun sonunda yine rezil kepaze oluyorlar. anlamadıkları şey şu, hileyle, hurdayla,şikeyle bir yere varılmaz, eninde sonunda yaptıkların senden misliylen çıkar. böyle devam etsinler bakalım bizden bir tarafımızla izleyip gülelim.

Üst Alt