Tahkim Kurulu, Rodrigues ve Donk'a Verilen Cezaları Onadı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tahkim Kurulu, Rodrigues ve Donk'a Verilen Cezaları Onadı

Lan Arda hakeme saldırdı 16dan 10a indi Donk ne yaptı da 6 maç oluyor keza Rodri ne yaptı da 3 maç oluyor.

İşte bu noktada ciddi şekilde tepki koyulması lazım.
kulübün ve işe yaramaz yöneticilerin tepki koyması lazım. fatih hoca ve futbolcuların tek kelime bile etmemesi lazım zira ceza vermek için pusuda bekliyor bu galatasaray düşmanı orman çocuğu sürüsü

kulübün ve işe yaramaz yöneticilerin tepki koyması lazım. fatih hoca ve futbolcuların tek kelime bile etmemesi lazım zira ceza vermek için pusuda bekliyor bu galatasaray düşmanı orman çocuğu sürüsü
Yönetim çok geç ve yetersiz hamleler yaptı, artık çok geç ve en önemlisi belli ki emir ile iş yapıyorlar. Çünkü daha vahim olaylara verilen komik cezalar yapılan indirimler olmasına rağmen burada verdikleri kararlar bunu gösteriyor.

Bundan sonra verilecek tek tepki olabilir o da sahaya çıkmama ile tehdit etmek ama bu yönetim bunu yapamaz.

Hala indirim bekliyorsunuz takıma operasyon çekildi tüm cezalar üst perdeden verildi ilk yarı işimiz bitsin diye.

Muğdat ve Belhanda olayın içinde olmasına rağmen ceza yemediler kötü oynadıkları için takımın az çok mücadele eden 3 ismi seçildi ve ceza yedi olaylarla zerre alakası yok bu işin.

Kırmızı yemeyen topçu 6 maç ceza yiyor bunu bana kimse açıklayamaz, Fb biz zaten yokuz bari Gs şampiyon olmasın diye tezgah çevirdi Tff de yardımcı oldu.
Ben de senin gibi dusunuyorum Belhanda ve Mugdata bilerek ceza vermedilerki karsi tarafta aglayabilsin diye yaziklar olsun

Mustafa ile Abdürrahim gitsin il, ilçe belediye başkanlıklarını dolaşıp, siyasetçileri yalasınlar başka bir halt bildikleri yok. Böyle ezik yönetim bir Dursun zamanında vardı birde şimdi. Bir an önce koltuğu bırakıp gitseler bari.

İbb şampiyon yapılacak işte. bjk da bari ikinci olsun derdinde bjk lı tff yöneticileri.

Asıl beni şaşırtan konu ali dürüst. Hadi gücün yetmiyor o ortamda sözünü geçirmeye de ne bok işin var halen orada?

İstifa et ve camiana geri dön lütfen

"Disiplin talimatında 75. maddenin 2. fıkrasında ne diyor: VAR sisteminin uygulandığı müsabakalarda bu madde hükmü uygulanmaz. Yayıncı kuruluş görüntüleri ile hukuk kurulunun sevk hakkı yok. Hukuki yorumum şu: Tek yetkili, VAR hakemlerinin uyarısı ile müsabaka hakemidir; 75. madde uygulanamaz. 12. maddede belirlenen haksız tahrik indirimi yapılmamış. Olaylar Jailson’un attığı tokatla başladı. Bu kişiye saldırıdan ceza verildiyse fiil haksız tahrik olarak kabul edilmeli ve Galatasaraylılara verilen cezalar 3’te 1’ine kadar indirilmeliydi. Bu da göz ardı edilmiş. Tahkim Kurulu üyeleri olaya karışan kulüplerin üyeleri ise hukuk etiği açısından bu dosyaya bakmamaları gerekir

Sırf bizim derbide bize rakip olabilsin diye olaylı Fenerbahçe derbisinde direkt kırmızı kart gören Pepeye bir maç vermişti PFDK.

PFDK'dan Pepe kararı!

Haysiyet yoksunlari ne oldu da 3 maç hatta 6 maç ceza verir oldunuz?
geçen yılki fb-bjk maçını basın toplantısında herkese izletmeli yönetim. dünya kadar olay çıktı hiçkimseye ceza verilmedi. adaletsizliğin nirvanasını yaptı bu şerefsiz sürüsü

"Disiplin talimatında 75. maddenin 2. fıkrasında ne diyor: VAR sisteminin uygulandığı müsabakalarda bu madde hükmü uygulanmaz. Yayıncı kuruluş görüntüleri ile hukuk kurulunun sevk hakkı yok. Hukuki yorumum şu: Tek yetkili, VAR hakemlerinin uyarısı ile müsabaka hakemidir; 75. madde uygulanamaz. 12. maddede belirlenen haksız tahrik indirimi yapılmamış. Olaylar Jailson’un attığı tokatla başladı. Bu kişiye saldırıdan ceza verildiyse fiil haksız tahrik olarak kabul edilmeli ve Galatasaraylılara verilen cezalar 3’te 1’ine kadar indirilmeliydi. Bu da göz ardı edilmiş. Tahkim Kurulu üyeleri olaya karışan kulüplerin üyeleri ise hukuk etiği açısından bu dosyaya bakmamaları gerekir
üst yargı organlarına şikayet etme hakkımız var mı acaba ya da uefaya veya cas a

Arda iti 16 mac ceza aliyor 10'a düsürüyorlar, bizim oglanlara 1 mac bile indirim vermemisler. Hakeme seni öldürürüm dedi, 10 mac aldi. Rodrigues adamin birini kovaladi,3 mac ceza yedi.

Donk, Garry ve Ndiaye hatta FT hoca gitsin hukumete yalasin belki indirirler.
Allahdan Albayrak yapiyor yoksa iyice operlerdi bizi.

Üst Alt