takımda eksiklikler var ama transfer yapmazsak ne olur diye soru soran bir yönetici | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

takımda eksiklikler var ama transfer yapmazsak ne olur diye soru soran bir yönetici

Başka bi ihtimal gelmiyo aklıma..

Kimsede vizyon satacak yöneticilik veya kasa kolaylığı sağlayacak ekonomik özgürlük yok. Bunlar yoksa geçtim Fener gibi devrede 20 transferi, Beşiktaş gibi beleş transferi bile bitiremezsin. Bir de bilhassa Apo dönemi Anadolu'daki oyuncularla arkadan görüşe görüşe arayı tümden kötü etmişiz, Fener'e Thiam'ı peşkeş çeken Tiner bile 1 ay önce kadro dışı bıraktığı topçusu Galatasaray'a gitmesin diye koluna pazuband bağlıyor. Bu özelliklerle kolay transfer bitirmen mümkün değil yani. Monaco'ya bile diyemiyorsun ki bu oğlanın Everton'da da bir halt olduğu yoktu ama bak bu hoca sayesinde tam potansiyelini gösterip gider ayak 15 kazandırdı, size de kazandırabilir diye. Gidiyorsun bunu yapmadan 5 lirayı 3 liraya indirmeye çalışıyorsun, herifler de vermiyor tabii. Transfer döneminde geçtim Dursun'u filan rahmetli Canaydın'dan bile daha basiretsiz bir yönetim bu.

borca girmemek adı altında sabotaj düzenleniyor birilerinin parmağı olabilir bu işte
bu ülkede herşey olabilir,mafya ortalıkta cirit atıyor. eğer cidden borca girmeyecez saçmalığı yüzündense, 2 yıl şl gelirinden mahrum kalmış oldu beyinsizler. ayrıca kimse borca girin de demiyor, anadolu kulüplerinin yaptığı ucuz veya beleş ama yararlı transferlere de razıyız ama bu hainler yemin etmişler transfer yapmamaya.

bu ülkede herşey olabilir,mafya ortalıkta cirit atıyor. eğer cidden borca girmeyecez saçmalığı yüzündense, 2 yıl şl gelirinden mahrum kalmış oldu beyinsizler. ayrıca kimse borca girin de demiyor, anadolu kulüplerinin yaptığı ucuz veya beleş ama yararlı transferlere de razıyız ama bu hainler yemin etmişler transfer yapmamaya.

cb arşiv başkanıymış al sana türkiye futbolu

Üst Alt