Takımdan Yönetime Tam Destek! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Takımdan Yönetime Tam Destek!

5084436.jpg

Futbolcular, kulübü UEFA ve FİFA nezdinde zor duruma düşürmemek için yönetimin sunduğu yeni belgeleri imzaladı. Buna göre oyuncular, transfer taksitlerinin gecikmeli ödenmesini kabul ediyor.

Galatasaray yönetimi, transfer isteyen teknik direktör Jan Olde Riekerink’in talebini yerine getirmek için farklı bir yönteme başvurmak zorunda kaldı. UEFA’nın mali kriterleriyle başı dertte olan Sarı-Kırmızılı kulübün, ödeme sıkıntısı çektiği futbolcularına ilginç bir belge imzalattırdığı öğrenildi.

Daha önce Türk futbol kamuoyunun bildiği uygulama şu şekilde oluyordu: Futbolcular kulüp menfaatini de düşünerek, “Alacaklarım yoktur, ödemelerimi kulüpten tahsil ettim” belgesine imza atarak, kulüplerini UEFA ve FİFA’ya karşı rahatlatıyorlardı. Böylece yönetimin transfer yapmasına izin çıkıyordu.

YÖNETİMİN ELİ RAHATLADI

Eylül ayından beri ödemelerde sıkıntı yaşayan Galatasaray yönetimi bu defa oyuncuların önüne değişik bir belge koydu. Futbolcular üzerinde, “Ödemelerimi henüz tahsil edemedim. Alacaklarımın Ocak ve Şubat aylarında ödenmesini kabul ediyorum” yazılı kağıda imza atmak durumunda kaldı.

Özellikle yüksek ücret alan yıldız oyuncuların, hatta tüm yabancıların bu belgeyi kabul etmeleri karşısında yönetimin bir hayli rahatladığı ve devre arası transfer için çalışmalara başladığı ifade ediliyor.

Fanatik

Takımdan Yönetime Tam Destek!

Yönetim işe iç transferden başlasın, öncelikle işe yaramaz üç beş topçuyu kitlesinler başka takımlara.

O futbolculat önce eurodan vazgecsin tl alsinlarda bende onlari adam biliyim zor durumda böyle destek cikarsin

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Hayret ben şimdi "Sneijder hariç herkes kabul etti" haberi beklerdim bizim medyadan.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Devre arasi kesinlikle bir kac oyuncu gonderilmeli, Salih, Hamit mesela. Oynadiklari yok zaten bos bosuna para veriyoruz.

Bende olsam bende destek veririm.
Düşünün öyle çapsiz bir yönetim varki.

Türk lirası olan sözleşmeleri dolara çevirip oyuncuları daha da zengin etti.
Hocaya salliyorsun yönetim seni cezalandirmak yerine birde sana ödül veriyor nerdeyse.
Diğer takimlardaki yerli yeteneksiz kankalarinizi trasfer ediyorlar.

Böyle yönetimi kim istemez.

SARI KIRMIZI!

Üst Alt