Takımın En Yeteneksiz Futbolcusu Kim? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Takımın En Yeteneksiz Futbolcusu Kim?

Cevap: Takımın en yeteneksiz futbolcusu kim?

Hamit mi? Ee çüş be kardeşim adam topu ayağına alınca kimse alamıyor topu adamdan, nasıl yeteneksiz oluyor bu adam? Kariyerine girmeye gerek yok zaten.

Hücum hattının en yeteneksizi amrabat.

Bu akşam gördüm ki bu takımda topu taşıma ve tutma anlamında sorumluluk alan iki isim var. Biri melo diğeri hamit. Melo da olmayınca bugün Hamit'in değerini net anladım. O yüzden klasik eleştirileri ve önyargılarınızı bi kenara bırakıp bu adamı dikkatlice izlemenizi ve takımı nasıl rahatlattığını görmenizi isterim. Ben de önceden pek beğenmezdim ama iki haftadır çok beğeniyorum. Saha içinde tam bir lider, topu tutuyor taşıyor, ağırlığını koyuyor, takımın ileride yerleşmesine yardımcı oluyor. Bazen topta eziyor ama o kadar da olacak.

Ağzımızı güzelliklerden açalım, kötülüklerden değil.

Bir Galatasaraylı, armasını taşıyan oyuncuya yeteneksiz diyerek hakaret edememeli. Bu eleştiri ötesi oluyor çünkü.

Yetenek ile zekayı ya da form durumunu çok karıştırıyorsunuz arkadaşlar

Hamit gibi bir adama yeteneksiz demek hakarettir.Keza Amrabat'ta yeteneksiz asla değil onun da top tekniği vs iyi düzeyde fakat açıkçası çok zeki bir futbolcu değil.Onu kötü yapan bu.

Yapmayın etmeyin açık ara Gökhan Zan bu takımın en yeteneksizi..Yukarıda ki ankete Dany'i koymakta nedir yani,kim yaptıysa gitsin yüzüne bi su çarpsın,açılır...

Üst Alt