Taksim'de Yüksek Gerilim ! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Taksim'de Yüksek Gerilim !

Cevap: Taksim'de Yüksek Gerilim !

Dogacak sakincalarindan oturu bu konuya forumumuzda izin vermemistik.

Sporda siddeti onleme yasasi geregi, bu olayi korukleyenler hakkinda islem yapilacagi tarafimiza deklare edilmistir.

Uyelerimizin bunu gozonunde bulundurarak yorum yapmalari onemle rica olunur. Emniyet tarafindan bilgileriniz talep edilirse vermek zorunda oldugumuzu unutmayin,

Bu nasıl bir zihniyet nasıl bir ilkesizliktir. Bizim adımız kupa maçından dolayı geçti diye (-ki suçsuz olduklarına inandığımız halde, ortadaki transfar teklifinin şike teklifi olmadığına inandığımız halde ) kendinizle ismimiz arasına mesafe koyun haklılığınızı ispatlayın dedik. Yeter ki "Adalet" herkes için işlesin diye. O gece kimimiz ağladı adımız geçti diye, kimimiz sustu birşey diyemedi. Sen kalkacaksın utanacağına "Adalet için Taksim" yürüyüşü yapacaksın. Adı Adalet için ! olacak. Sağı solu yıkacak dökeceksin. Rakip takımın bayrağını indirmeyi düşünüp onun değerlerine saygısızlık yapmayı düşüneceksin. Nasıl bir camia, nasıl bir aykırı kesim çözemedim hala. Yazıklar olsun

Şampiyon olmadan şampiyonluğa sevinen taraftarın,beyoğluna gelmeden sevinmesi normaldir.

Sadece gülüyorum.Çok çocukca sokaklarda adam kovalamak taraftarlıksa bişey demiyorum..

Fbli gariplerim de kendilerini 2 yıl önceki fotoğrafla tatmin ediyolar :D Yine timsaha geldiler,anons gelir birazdan :D

Bu nasıl bir zihniyet nasıl bir ilkesizliktir. Bizim adımız kupa maçından dolayı geçti diye (-ki suçsuz olduklarına inandığımız halde, ortadaki transfar teklifinin şike teklifi olmadığına inandığımız halde ) kendinizle ismimiz arasına mesafe koyun haklılığınızı ispatlayın dedik. Yeter ki "Adalet" herkes için işlesin diye. O gece kimimiz ağladı adımız geçti diye, kimimiz sustu birşey diyemedi. Sen kalkacaksın utanacağına "Adalet için Taksim" yürüyüşü yapacaksın. Adı Adalet için ! olacak. Sağı solu yıkacak dökeceksin. Rakip takımın bayrağını indirmeyi düşünüp onun değerlerine saygısızlık yapmayı düşüneceksin. Nasıl bir camia, nasıl bir aykırı kesim çözemedim hala. Yazıklar olsun

Bu konu hakikaten ilginc bir konu. Sanki ayni karakterdeki tum insanlar FB'yi tutmus. Renklerinde, adinda ve ya amblemlerinde bu karakterdeki insanlari cezbedecek bir sey var her halde.

btsdgtsk Bitse de Gitsek

umutofkeli tarafından

1 tanesi gomleginin icinde fb formasiyla saglam dayak yedi 15 dk once

Ya bunlar ne kadar saçma işler.Daha dün kaç tane şehit verdik.Hala düşmüşler GS-FB kavgasına:eek:

Abi bildigin alpaslan abiye küfür ediyorlar ya bunlar nasıl insan. capsini aldim isteyene ulaştırırım.

ftw1905 Ftw Bindokuzyuzbes

Son yıllara bakarsak zaten Fenerlilerin bizden kalabalık olduğu tek yer Metris :)

Üst Alt