Talisca: "Neden gönderildiğimi hâlâ bilmiyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Talisca: "Neden gönderildiğimi hâlâ bilmiyorum"

5057496.jpg

Beşiktaş
'ın Şampiyonlar Ligi'nde Benfica deplasmanında son dakikada attığı frikik golüyle beraberliği kurtarmasını sağlayan Talisca, karşılaşma sonrasında sert açıklamalarda bulundu.

Benfica'da kendisine çok büyük saygısızlık yapıldığını ifade eden Talisca, "Kızım henüz altı günlükken tüm takımın maaşını verip yalnızca benimkini ödememişlerdi. Bu bir intikam değildi, gurur hamlesiydi. Kulüpte bazı kişiler benim para için ayrıldığım söylemiş. Bunların hepsi yalan. Ayrılmak istemedim. Neden gönderildiğimi hâlâ bilmiyorum. Benfica beni küçük gördü. Başkana ve yardımcısına bir mesajım var, doğru düzgün çalışırsanız, işler yolunda gider. Benfica ligde şampiyon olursa yine mutlu olurum" diye konuştu.

Fanatik

açıkçası bende anlamadım :)benficada dün gördüğüm o kadar dandik futbolcu vardı ki sahada taliscanın gitmesi gerçekten garip

Dün resmen leş bir Benfica vardı. Ben de düşünmedim değil hani, "Ulan bu adamlar bu Talisca'yı niye gönderdi ?" diye. Çünkü Talisca'yı geride bırakabilecek bir adamları yok ki orta sahalarında.

Adam tokat gibi çaktı golü Benfica'ya. Girdikten sonra cidden etkili oldu. Hırs yapmış belli.

O değil de, benim anlamadığım son zamanlarda bjk ile ilgili haberlerin sayısı oldukça arttı. Pis kokular alıyorum.

Beşiktaş bu maçı kazandı da diğer maçlar oynanınca anlamı olur.
Ortada geçen maçta güzel frikik attı, abartacak bir durum yok.

Porto'yla Benfica herhalde süper transferler yapmaktan, kamyonla para kazanmaktan sıkılmış biraz da zevkine iyi topçularımızı kiralayalım bakalım nasıl oluyor demişler.Ellerinde doğru dürüst oyuncu da kalmamış adamların neyin kafasını yaşıyorlarsa.

Üst Alt