Talisca: "Suudi Arabistan'a para için gitmedim" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Talisca: "Suudi Arabistan'a para için gitmedim"

1625224122307.png

Bir dönem Beşiktaş'ta da forma giyen ve son olarak Çin ekibi Guangzhou Evergrande'de boy gösteren Anderson Talisca'nın yeni takımı belli oldu...

Al Nassr kulübünün sosyal medya adresinden yapılan paylaşımda, Talisca'nın forma ile poz verdiği görüldü. Bonservisi için 8 milyon euro ödenecek.

Talisca: "Suudi Arabistan'a para için gitmedim."

Talisca: "Arap liglerine giden oyuncunun prestijini kaybettiğini söylüyorlar. Ben böyle düşünmüyorum. Şampiyonluklar kazanıp goller atıyorum, işte bu prestijdir."

Talisca: "Brezilya Milli Takımı için hangi ligde oynadığımın bir önemi yok. İsteseler beni çağırırlar. Paulinho ve Renato Augusto, Çin'de oynadı ama milli takıma çağırıldı."

Turkiye veya Suudi Arabistan farketmez. Buralara gelen oyuncularin yuzde 99'u sadece para icin gelir.
Tipki bize gelen oyuncularin verdigi gaz demeclerinin aynisini orada Talisca vermis. Abartilacak bir durum yok.
Liginiz bes para etmez, Avrupa ile aranizda anormal fark olmasa asla buraya gelmezdim diyecek degil...

Üst Alt