tamer bağlan | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

tamer bağlan

Köşe yazarı Fenerbahçeli.

hqdefault.jpg

Holigan olmayan Fenerbahçe yazarı ve yorumcusu bulmak, çölde su bulmak gibi bir şey. Adamlar basın anlamında inanılmaz örgütlüler.

Bir şikebahçe yayın organında görev yapan şikebahçeli bir tetikçi daha fazlası değil o IQ ile olamaz da zaten :asd22:

FB TV'yi kastederek yazmamış mıydın sen onu?
Kesinlikle hayır :) Saf ergen olduğumuz dönemlerde fanatik fotomaç vs.. alıp okuyorduk malesef :red: Yani kısaca o elemanı bilirim. 1. sınıf süzme iyi aile çocuğudur! :asd22: En büyük G.Saraylı imralıda yatıyor diyebilecek kadar şereften, haysiyetten, onurdan yoksun bir şikebahçeli provokatördür.

Ben şu zamana kadar ona değil de anasına bacısına karısına kızına üzülmüşümdür. Hepsinin kulakları çınlıyordur senelerdir adım gibi eminim.

Kesinlikle hayır :) Saf ergen olduğumuz dönemlerde fanatik fotomaç vs.. alıp okuyorduk malesef :red: Yani kısaca o elemanı bilirim. 1. sınıf süzme iyi aile çocuğudur! :asd22: En büyük G.Saraylı imralıda yatıyor diyebilecek kadar şereften, haysiyetten, onurdan yoksun bir şikebahçeli provokatördür.

Ben şu zamana kadar ona değil de anasına bacısına karısına kızına üzülmüşümdür. Hepsinin kulakları çınlıyordur senelerdir adım gibi eminim.

Bak anlaştık ne güzel,üst mesajdaki üslup biraz gergindi.

Üst Alt