# Taner Yalçın - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Taner Yalçın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Taner Yalçın

Ofansı daha agır bir oyuncu. Ama alan daraltma ve gölge markajı gibi taktikleri iyi uyguluyo. Ofansta Culio'dan daha estetik, defansta Ayhan'dan daha az calıskan. Bence ismi gecen Sezer'den kesinlikle daha total bir oyuncu. Benzer fiyatlarada alınabilir.

Ofansı daha agır bir oyuncu. Ama alan daraltma ve gölge markajı gibi taktikleri iyi uyguluyo. Ofansta Culio'dan daha estetik, defansta Ayhan'dan daha az calıskan. Bence ismi gecen Sezer'den kesinlikle daha total bir oyuncu. Benzer fiyatlarada alınabilir.

mete bey güzel yorum alınması halinde şu ana kadar yapılan bütün transferlerden daha yararlı olur..

10 numara mevkiğinde oynuyor

taner yalcın futbola önlibero olarak başlamış daha sonra yavaş yavaş hucuma dönük bir orta saha oyuncusu olmuşdur, inanılmaz güclü bir fizigi vardır (boyu 1,90larda olsa gerek) bu güclü fizik ve uzun boyuna ragmen ayaklarıda cok yumuşakdır benzetmek gerekirse ballack tarzı bir oyuncudur, modern futbolda koşmayan ,direnci olmayan oyuncuların yeri kalmadıgı icin taner türevi 10 numaraların degeri inanılmaz büyükdür...

Bu adamı neden açıklamıyorlar anlamış değilim Sezgin 350 bin civarı veriyor adamlar 1 milyon istiyor ondanmıdır nedir, 40 tane barış-sarp eder

Söylentilere göre Köln 5m euro istemiş biz ise 1-2m teklif etmişiz. 2-2.5m 'dan fazla vermezdim etmeyeceginden değil, Köln'ün aklındaki fiyatın b civarda oldugunu tahmin ettiğim için. Bir nevi tuketici rantı/ uretici rantı meselesi, hoş Köln'deki yönetici bilmiyor mu Stancu'ya 5m verdiğimizi, Turkiye piyasasındaki fiyatları ve maaşları biliyor ben de olsam fiyat çeker sansımı denerdim ya satarsa 5m euroya değil mi? Utanıyorum ülkemizin imajından, Arap şeyhleri gibi görüyorlar bizi, yolunacak kaz misali. keşke her kulupte bir A.Sezgin olsa :)

Dün FC Köln taraftar sitesine girip Tanerle ilgili yorumlarını okudum. Bizimkilerin 2 milyon euro teklif ettiginden bahsediyolardı. Cogu 1-2 milyona takla atacak durumda. Fizigi yetersiz ve hem kendi hemde hamleleri cok agır falan yazmıs bir cogu. Taner Galatasaray'da kesinlikle is yapar, ama biraz tok alıcı olmak lazım.

Taner Yalçın'ı istemiyorum hakkında duyduklarım nedeniyle soğudum acayip disiplinsiz ve istikrarsız bir oyuncu olduğunu duydum.Barış Özbek gibi artistin tekiymiş bence almadıkları iyi oldu zaten köln gibi vasat bir takımda bile oynuyamıyor

Yönetime kesinlikle ama kesinlikle bildirilmesi gereken bir diger oyuncu. FC Köln forumlarına baktımda, 750 bin euro ile 1 milyon euro arası bir rakama takla atacak gibiler. Biraz soğumuşlar açkıcası. Bu adamın tek eksiği Cenk Tosun'da olduğu gibi biraz özgüven.

Her harükarde bu kumar oynanır. Kazanırsak dünyanın bir kac elit orta saha oyuncularından birine sahip oluruz.

Daha önce izlememiş olanlar için gecen sezon ki yaz kampında Fenere karşı oynadıkları hazırlık maçı.

[video=youtube;w-pY2cYT-d8]https://www.youtube.com/watch?v=w-pY2cYT-d8[/video]

[video=youtube;eb7mBGTvpOM]https://www.youtube.com/watch?v=eb7mBGTvpOM[/video]

çok fazla abartıyosunuz bu adamıda kölnde kaç maç oynadıki bu sezon sadece bir fb maçında gözüktü sonra ne yaptı tısssss

Üstteki videolardan ikincisinin gerçek olduğuna inanmıyorum , muhtemelen oynanmış üzerinde. 23 sn'lik olan video.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt