# Taner Yalçın - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Taner Yalçın

Cevap: # Taner Yalçın

samsun maçında canlı seyrettim ben çok beğendim adamı ama bizde ibb deki etkiyi gösterirmi şüpheli.

bileklerine çok hakim top ayağına yakışıor ortalarıda sabri ninkinden iyi

Evet haklisiniz. Guzel gol atmis.

[video=youtube;lIgnmTOZ9Lw]https://www.youtube.com/watch?v=lIgnmTOZ9Lw[/video]

böyle oyunculari niye almiyoruz aklim almiyor. sacma sapan Yigit gibi altyapisi sifir oyunculara 2.5 milyon veriyoruz. akil akil gel bi tarafima takil!

böyle oyunculari niye almiyoruz aklim almiyor. sacma sapan Yigit gibi altyapisi sifir oyunculara 2.5 milyon veriyoruz. akil akil gel bi tarafima takil!

Iste can alici nokta bu. Dikkat edin Alman alt yapisi almis Engin muthis teknigine ragmen sahanin her yerinde savasiyor, basiyor, kosuyor, kademeye giriyor, rakibi bozuyor. Birde Yigit ve Sercan gibilerine bakin.

Fatih hoca illa oyuncu egitme pesindeyse, alt yapisi olan gurbetcileri egitsin. Hem isi kolaylasir, hem daha agir transferlere daha fazla butce yaratir.

Iste can alici nokta bu. Dikkat edin Alman alt yapisi almis Engin muthis teknigine ragmen sahanin her yerinde savasiyor, basiyor, kosuyor, kademeye giriyor, rakibi bozuyor. Birde Yigit ve Sercan gibilerine bakin.

Fatih hoca illa oyuncu egitme pesindeyse, alt yapisi olan gurbetcileri egitsin. Hem isi kolaylasir, hem daha agir transferlere daha fazla butce yaratir.

Can alıcı noktaya en kötü örnek olmuş Engin. Tam Türk altyapısından çıkma gibi, yetenek var, enerji var, ama ne disiplin ne de basit oynamak var.

Baros Turk alt yapisindan mi cikti? O'da disiplinsiz, o'da basit oynamiyor. Elma ile armutlari karsilastirmak bu. Benim orada kastettigim gayet net ve acik. Her oyuncunun bir oyun stili var. Engin ne zaman nerede durmasi gerektigini biliyor. Basit pas yerine calim atar o apayri bir olay.

Tamam ben epic fail olayim, ama sende 31 yasina gelip her oyuncunun belli bir oyun stili oldugundan bihaber Einstein ol? Misal Romario cogu zaman pas atacagi yerde israrla calima girerdi, ama ne zaman nerede durmasi gerektigini ve ne yapacagini biliyordu. Zaten bu yuzden Romario oldu.

Tamam ben epic fail olayim, ama sende 31 yasina gelip her oyuncunun belli bir oyun stili oldugundan bihaber Einstein ol? Misal Romario cogu zaman pas atacagi yerde israrla calima girerdi, ama ne zaman nerede durmasi gerektigini ve ne yapacagini biliyordu. Zaten bu yuzden Romario oldu.

Bu kadar bihaber olunup Einstein olunmaz, ya aptal, ya da fail olunur, ben senin şahsına birşey demedim mesajımda. Dediğin iki şey birbirinden uzak ve tezat oluşturan şeyler, konu başka, ben yaklaşım olarak doğru bulmadım, bunu belirttim. Altyapı öne çıkacaksa bu basit oynamakta, işleyen sistemin parçası olmakla alakalı, oyuncunun zekası yüksektir, sezgileri kuvvetlidir o ayrı birşey. Konu altyapının sağlamlığı iken Romario ne alaka çözemedim. Demekki Aynştayn değilmişim.

Üst Alt