Tankut: "Bu başkan ve yönetime hiçbir şekilde saygımız olmaz" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tankut: "Bu başkan ve yönetime hiçbir şekilde saygımız olmaz"

bu açıklamalar normal. fazla abartmamak lazım. Sonuç olarak bir camianin başındaki isim ve o camiayi savunuyor. bir şekilde bu durumu en az kayıpla atlatmasi lazım. çıkıp dese ki bu maddeyi koyarken 150 bine kovariz diye düşündük ondan koyduk ama ters tepti. başta hatalı olan biziz dese taraftarın da tepkisi ile karşılaşacak. onun yerine tudor'a ve bizim yönetime sallıyor. yoksa o da biliyordur davadan bir şey çıkmayacagini ya da en azından kulübün avukatından öğrenmiştir

Takımını bi üst lige çıkaran hocaya bile adam gibi davranmıyosun sonra gelmiş etikten değerlerden bahsediyosun. Eminimki sözleşme yapılırken serbest kalma maddesi Tudor'dan çok bunların işine gelmiştir rahat kovarız diye.

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

C4fajSCWMAQO7H3.jpg

uA ferudun tankut

tankut agzina saglik bizimde yok dursuna:D
sen olmasan tudorun t'si gelmezdi bu dolmuscu dursunun ve ayi nazifson'un aklina tskler tank :D

Ya gören de şu adamı bulunmaz hint kumaşı sanacak ne Tudor'muş arkadaş.Sanki Guardiola Mourinho falan geldi.Bir de Karabük'ün yeri çok da iyi değil zaten çok şişirildi.Belki iyi çıkar bizde iyi işler yapar ama şu an için çok şişiriliyor.Yılmaz Vural da böyle değil mi hareketleri falan?Yabancı yapınca mı kıymete bindi anlamadım ki:asd22:

İki haftaya kalmaz unutulur geçiniz. Malum,ülkemizdeki hafıza balık hafızası ile karşılaştırıldığında bir nebze iyi olduğumuz için sorun yok. Bir de it ürür ,kervan yürür.

Ek olarak konuşana değil,konusturana bakacaksınız.

Tudor konusunda her ne kadar Alman hoca istesem ama olmayacaksa kendisinin gelmesini desteklesem de ,zaman geçmeden yorum yapmayacağım ama dikkatimi çeken başka bir sey var ki o da medya ,daha adam maca çıkmadan bel altı çalışmaya başladılar.

Demek ki dogru bir şey yapmışız diye düşünüyor insan.

Zira bunu fener ya da beşiktaş yapsa kimse röportaja gitmeyecekti zaten Radyospor 'da Sadettin Saran' in.

Ekici konusunda herkes Ts ye ,Eto konusunda Antalya baskanina (ki o da fb li)sallıyorsa, oradan pay biçin.

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Yıl 15 Ocak 2011 - TT Arena açılış maçında şerefsiz Toki başkanı Galatasaray hakkında ileri geri konuşmuş taraftarda ayarı vermişti hatırlarsınız. Hemen ertesi gün Karabükspor'dan "Kardemir Karabükspor Kulübü olarak Sayın Başbakanımız'a yapılan tavrı kınıyoruz. Galatasaray Kulübü'nün gerekli açıklamayı yapıp Sayın Başbakan'a teşekkür edeceğini, ahde vefa örneği göstereceğini umuyoruz." şeklinde bir açıklama yayınlanmıştı. Hatta kendi Karabük taraftarı da bu açıklamadan dolayı kendi yönetimlerini eleştirmişlerdi.

Üşenmedim, o zamanlar Karabükün başkanı kimmiş diye kendi resmi sitelerinden kontrol ettim. Tahmin edin hangi yalakaymış???

Bravooo... Bu karaktersiz pokemon o zamanda başkanmış. Yanlış anlamayın yıllardır bu varmış demiyorum. O sezondan bugüne kadar Nevzat Şahin, Mustafa Yolbulan, Taner Canyurt vs. gibi bir sürü başkan girmiş araya. Bu karaktersiz bu sezon yeniden başkan olmuş.

Şimdi diğer bir olay gelelim. 2-1 yenildiğimiz Karabük maç sonu açıklamalarını dinleyin. Biliyorsunuz o maçta cüneyt çakır aleyhimize saçma sapan bir penaltı vermişti. Tüm medya hatta Tudor'da penaltı değil demişti. Buna rağmen ve Yasin'in pozisyonunda el ile alakası olmadığı halde çıkıp şöyle bir açıklama yaptı aynı pokemon "Yasinin pozisyonunu 3-4 defa seyrettim. Artık el neresi omuz neresi, bir ortopediste sormak lazım. Eğer bu golle 1-0 yenilmiş olsaydık sahada eylem yapacaktım. Sendikacıyım hak aramasını çok çok iyi bilirim. Üzerine basa basa söylüyorum o golle yenilmiş olsaydık sahada eylem yapacaktım. " diye yaklaşık 10dk. ağladığı bir açıklama var. Hatta Erman teknik direktörünüz çok iyi yarın bir gün Tudoru 3 büyüklerden biri isterse ne yaparsınız diye soruyor. Oda kimseye vermeyeceğim onlarda kendileri arasın bulsun diyor :asd22::asd22::asd22::asd22:

Şimdi gelelim yorumlarıma. Arkadaşlar bu adam Galatasaray düşmanı, iktidar yalakası bir adam. Her seçildiği dönemde ve her defasında haksız olduğu halde aleyhimizde çeşitli açıklamalarda bulunmuş, garibanlık, emekçi dostu vs. edebiyatı yaparak üstümüze oynamış bir adam. Halende oynamaya devam ediyor. Sen futbolcuyu, teknik direktörü veya normal çalışanını rahat kovabilmek adına €150K luk madde koyacaksın, adam kendi kariyeri için bu maddeyi kullandığında ahlaksız olacak. Senden ala ahlaksız yok.

Not: Fenerbahçeye Fırat Aydınus sayesinde alakasız bir penaltı ve kırmızı kart sayesinde 5-0 yenildiler. Birde ondan sonraki mülayim açıklamalarını dinleyin.

Ferudun Tankut'un Mac Sonrası Acıklaması - YouTube

Üst Alt