Tankut: "Galatasaray'ı şikayet edeceğim" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tankut: "Galatasaray'ı şikayet edeceğim"

Kardemir Karabükspor Kulübü Başkanı Feridun Tankut, Igor Tudor’un 1.5 yıllığına Galatasaray ile anlaştığı haberleriyle ilgili değerlendirmelerde bulundu. Ntvspor yayınına telefonla bağlanan ve olayı basından öğrendiğini söyleyen Tankut, zehir zemberek açıklamalar yaptı.

İşte Tankut'un açıklamalarından en çok dikkat çekenler :

“Galatasaray bu işin altından nasıl kalkacak?”
Sonuç olarak etik dışı bir hareketle karşı karşıyayız. Bir Anadolu takımına karşı yapılan haksız bir hareket var. Hiç doğru şeyler değil. Galatasaray yönetimi bu işin altından nasıl kalkacak merak ediyorum. Tudor şu anda Hırvatistan’da. Eşinin doğum konusu vardı. Akşam idmana gelecekti.

“TFF’ye Galatasaray’ı şikayet edeceğim”
Maçtan sonra kendisiyle görüştüm. O Hırvatistan’a ben de Almanya’ya geçtim. Ben bu kulübün başkanıyım. Durumdan ilk haberi olacak kişi ben olmalıyım. Bunu sadece Karabükspor’a yapılmış bir hareket olarak değil tüm takımlarımıza karşı yapılmış bir hareket olarak değerlendiriyorum. Türkiye Futbol Federasyonu’na da müracaatımı yapacağım. Şikayetimi bildireceğim.

“Bu saatten sonra telefonlara bile çıkmam”
Menajeri Seric benimle irtibata geçmedi. Bu olayı ben basından öğrendim. Yapacaklarımızı basınla paylaşacağız. Böyle bir planımız yoktu ki B planımız olsun. Antalya maçı öncesi hem Tudor hem de Galatasaray tarafından, eğer doğruysa bombalanmış. Resmen ihane maruz kalmıştır, bombalanmıştır. Bana intikal eden resmi bir şey yok. Bu saatten sonra kimsenin devreye girmesine gerek yok. Tudor beni şu an ararsa telefona çıkmam. Şu saatten sonra hiç kimseyle görüşmek istemem. Yapılan hareket etik değil. TFF’ye de şikayetimi bildireceğim. Zaten gitmiş, bitmiş. Bu saatten sonra neyi görüşeceğim. Aynen bu durum. Telefonlarına da çıkmayacağım.

Ajansspor.com

kid-nightclub.gif

Bunun yanlış ve etik olmadığını iki gündür forumda farklı konularda anlatmaya çalıştım. Kimse dinlemedi, üstelik şartnameler gösterilip etik dışı değil diye savunanlar oldu. Etik kuralları yazılı olmaz, ahlaki olur. Tudor gelişine elbet olumlu bakıyorum; geliş şekli... çok tartışmalı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ulan hırbo o maddeyi koyarken aklın nerdeydi ?

Galatasaray gibi bir fırsat çıkmış karşına kim reddeder ?

Bizim yönetim böyle bi anlaşma yapıcak teknik direktöre ilk önce yönetime söverim.

Biz 150 bin € maddeyi serbest kalma olarak koymadık, hocamız bizden, biz hocamızdan memnun kalmazsak ayrılma bedeli olarak belirledik

şeklinde hödükçe bir açıklama yapmıştır

Üst Alt