Tanman: "Taraftar yanlış yapıyor" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tanman: "Taraftar yanlış yapıyor"

Galatasaray'ın eski yöneticisi Cüneyt Tanman Burak Yılmaz'ın ıslıklanması hakkında değerlendirmelerde bulundu.
fft107_mf5288205.Jpeg

Bir oyuncu koşmaz, mücadele etmez, saha içinde arkadaşlarıyla uyum sorunu yaşar tepki gösterilir. Burak ise koşuyor, mücadele ediyor, gol pozisyonu buluyor. Yapılan anlaşılır gibi değil. Seyircinin her sene takıldığı 2-3 kişi olur. Oyuncunun yüzü ekşidiği zaman sıkıntı olur. Bizim zamanımızda da böyleydi. Ben de yuhalandım. Belki yaşanan budur.

Taraftarlar, sanırım sadece sahaya odaklanmıyor. Sözleşmelerinde alınan ücretlerin fazla speküle edilmiş olması da bir etken olabilir. Sanırım aynı nedenden dolayı zaman zaman Selçuk da tepki alabiliyor. Bence taraftar bu konuda yanlış yapıyor.

Bugün

Galatasaray'ın eski yöneticisi Cüneyt Tanman Burak Yılmaz'ın ıslıklanması hakkında değerlendirmelerde bulundu.
fft107_mf5288205.Jpeg

Bir oyuncu koşmaz, mücadele etmez, saha içinde arkadaşlarıyla uyum sorunu yaşar tepki gösterilir. Burak ise koşuyor, mücadele ediyor, gol pozisyonu buluyor. Yapılan anlaşılır gibi değil. Seyircinin her sene takıldığı 2-3 kişi olur. Oyuncunun yüzü ekşidiği zaman sıkıntı olur. Bizim zamanımızda da böyleydi. Ben de yuhalandım. Belki yaşanan budur.

Taraftarlar, sanırım sadece sahaya odaklanmıyor. Sözleşmelerinde alınan ücretlerin fazla speküle edilmiş olması da bir etken olabilir. Sanırım aynı nedenden dolayı zaman zaman Selçuk da tepki alabiliyor. Bence taraftar bu konuda yanlış yapıyor.

Bugün

Hamza ile Cüneytin aradığı tek kriter koşsun yeter.Ona bakarsan atta koşuyor.Sadece koşmakla takıma birşey katılmadıgını tüm taraftar gördü sözde futbol ulemaları göremedi.Sizin sayenizde değil mi zaten bu kadar kötü durumda olmamız takımdaki yeteneksizler ile çakılmamız.

Sen göreve geldiğinde çok doğru yaptın ya taraftara laf atıyorsun. Şu taraftardan bir komite kurulsa geçen sezon yapılan yanlışların çoğu yapılmazdı. Vasıfsız elemanlar sizi. Fabrikada işçi olamayacak adamlar kulüp yönetirse burnumuz b.ktan çıkmaz tabi.

yalanci kosu yapiyor, evet dogru
offsidede her mac dusuyor evet dogru
emek hirsizi evet dogru
pasda atamiyor
oyun zekasi yok evet dogru

gol'de atmamaya basladi

bu burakda ne var ya ne savunup duruyorsunuz

Bir nesil sabri ile büyüdü lan. Ne yüz eskimesi, Muslera'nın niye yüzü eskimiyor futbol fukarası. Yeni hedefiniz sanırım yeni nesli de Burakla büyütmek. Beyinsiz mallar sürüsü.

Bu nasıl bir ülke arkadaş. Futbolun Fsinden anlamayan adamlar kulüp yönetir, transfer işlerine girer, Siz nasıl insanlarsınız lan. Sizinle biz nasıl aynı dünyada yaşıyoruz anlamıyorum

Puhaha maxi sabriden iyi değil diyen adama bak sen

Burak diye kimi izliyonuz arkadaş siz çok merak ediyorum ha.

Burak koşmaz, mücadele etmez top ayağıma gelse diye bekler ofsaytta kalır, atağa çıkarken faul yapar pozisyon bize geri döner. Yanındaki adama pas atamaz.

Son düzenleme:
Bir daha bu ve bunun kafadan olan adamlar yönetici sıfatıyla kulüpten içeriye girerse yakarım hacı o kulüp binasını da oteli de.

Senin o bıyıklarını kediler yolsun çapsız herif.

Ne zaman bu başımıza gelse sıçıp batırıp defolup gidiyor. Buna rağmen hâlâ kulübün kapısından içeri sokuyorlar yeniden ve yine.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Üst Alt