Taraftar grupları / Şike hakkında bildiriler - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Taraftar grupları / Şike hakkında bildiriler

Cevap: Çarşı'dan Yeni Bir Açıklama

Teşekkür mü? oraya kattığı ''şerefli ikinciliklerle'' kelimesi kimseyi rahatsız etmiyor mu? Hadi amaa buna bir ben takılmış olamam? Beşiktaş camiasından hiç bir isim bulaşmasaydı bu işe böyle bir açıklama olmayacaktı buna adım gibi eminim.. Ne diyor sonunda beşiktaş yerine kendi takımınızı siyah beyaz yerine kendi renklerinizi koyun; peki olayda adı geçen tüm galatasaraylılar bizim için masumdur diyecek miyiz?? Çok saçma ben desteklemiyorum.

Teşekkür mü? oraya kattığı ''şerefli ikinciliklerle'' kelimesi kimseyi rahatsız etmiyor mu? Hadi amaa buna bir ben takılmış olamam? Beşiktaş camiasından hiç bir isim bulaşmasaydı bu işe böyle bir açıklama olmayacaktı buna adım gibi eminim.. Ne diyor sonunda beşiktaş yerine kendi takımınızı siyah beyaz yerine kendi renklerinizi koyun; peki olayda adı geçen tüm galatasaraylılar bizim için masumdur diyecek miyiz?? Çok saçma ben desteklemiyorum.

.

Öylesine yazılmış yazı 10 kişi böyle düşünüyorsa 100 beşiktaşlı böyle düşünmüyordur.Kupayı alıcaz beşiktaştan deseler ertesi gün ortalığı yıkarlar.He bir de bazılarınız işinize gelince ultrAslan'ı kabullenmiyorsunuz oluşuma laf ediyorsunuz ama bu konuda birşey yazmadı diye ağzınıza geleni söylediniz neyin kafasındasınız?

çarşının forumlarına baktım keşke bizim de Ünal başkan gibi cesur başkanımız olsa diyorlar.

Galatasaray'ın bu bildiriye katılmak gibi bir olasılığı yok içeriğine bakın anlarsınız.. Fenerlilere bir gönderme var orda

Orda Galatasaray şerfsizlikle 1.oldu yazmıyor... O yazıyı fenerliler üstüne alınması gerekiyor siz değil....

Hadi canım ciddi misin? O laf hani şu 8-0 hikayesinden çıkmıştır başkanınız o dönem sarfetmiştir bu sözü şimdi çarşının hiç işi yokta o sözü fener için sarfedecek öyle mi? :)

O laf sadece 8-0 olayından sonra söylenmedi 2.yarıya 11 puan önde girdiğimiz sene kaybettiğimiz şampiyonluktan sonrada söylendi bu senede söylendi ...

Üst Alt