Taraftardan Bildiri: DAYAKTAN KURTULDUNUZ! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Taraftardan Bildiri: DAYAKTAN KURTULDUNUZ!

ULU GS Taraftari Resmi Bildirisi

Ilgili makam: tobcular (Lord Sneijder mustesna)

Kupayi alamazsaniz, 150 kisi ile floryayi basacagiz, tas ustunde tas birakmamayi takiben, essek sudan gelse dahi dovmeye devam edecegiz, luks arabasiyla arka kapidan sivismaya calisan uyaniklari ise, buyuk bir surpriz bekliyor olacak.

Selam ve dua ile.

thumbup.gif
thumbup.gif

KAFANIZI yaracagiz

Surekli yonetim yonetim diyip duruyoruz da bu sefer ITOGLU IT futbolcularin da bir hayli sorumlu tutulmasi gerektigi tespit edilmistir

Bu zaten yapilamaz da, bunlarin konusulmasi ,arti forum yonetimi adina konusulmasina musade edilmesi ileride en kucuk olayda basinizi belaya sokar, luzumsuz yere klavye sovenistligi yapmayi onermiyorum

yine de yazanlar kendi bilir

Bu zaten yapilamaz da, bunlarin konusulmasi ,arti forum yonetimi adina konusulmasina musade edilmesi ileride en kucuk olayda basinizi belaya sokar, luzumsuz yere klavye sovenistligi yapmayi onermiyorum

Niye yapılamıyor yıllar evvelde bastık floryayı sato reis önderliğinde, yine yaprız sabrımız sınanmasın renkdash

biz beyoglu gencleriyiz, sovenist movenist degiliz
stadlarda eskitmisiz tabanlari, davamiza kefiliz
cektigimiz cugara boyunca, tobcu dovmuslugumuz var
topici bulandirma, bak biz deliyiz

Üst Alt