Taraftardan Donk’a Büyük Tepki! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Taraftardan Donk’a Büyük Tepki!

giphy.gif

Galatasaray'ın Beşiktaş ile oynayadığı derbide Türk Telekom Arena'daki taraftarlar Donk'a büyük tepki göstererek ıslıkladı.

Spor Toto Süper Lig’in 32. haftasında Galatasaray’ın Türk Telekom Arena’da Beşiktaş ile oynadığı maçta, Galatasaray'ın yediği golde büyük hatası olan Donk’a taraftarlar ıslıklı tepki gösterdi. Sosyal medyada da Donk’a tepkiler sürdü.

Son düzenleme:
Sabriye , yasine , olcana , selçuka tepki nerde anca joseye tepki , donka tepki yeter be arkadaş donk zaten gidecek o belli yerli kan emicilere niye sesiniz çıkmıyo.

Keske ayni tepkiler yönetime olsaydi.

Hep destek tam destek gibi romantik sözleri birakalim, 4-5 mac 90 dakika boyunca SADECE "yönetim istifa" diye bagirsaydik keske.

Koyarım aynı bokun laciverti selçuk ne yapıyo söylede bilelim

Sezon sonu euro 2016 yi izlersin ama renktas. Selcuk sana öyle yada böyle 5 yilin en az 2 sinde muhtesem futbol oynamistir, yasida belli bi seviyeye gelmistir. Hala ayni performansi bekleyen agir cahildir. Donk denen ne bok yedigi belirsiz bi mali bana Selcukla ayni kefeye koyanla futbol tartismam bile. Uzatmayalim.

Milli takımdan banane benim takımımdan para alıp leş gibi oynuyo gerisi beni ilgilendirmez donkta gitmeli , selçuktan gitmeli hadi sana iyi günler.

Sabriye , yasine , olcana , selçuka tepki nerde anca joseye tepki , donka tepki yeter be arkadaş donk zaten gidecek o belli yerli kan emicilere niye sesiniz çıkmıyo.

Dangalak taraftarlara bunu anlatamazsin. Donk jose iyi topcu oldugundan degil, adamlar gariban yabanci diye gunah kecisi oldu. Bu 25 kisilik kadroda en az 15 tane karaktersiz yeteneksiz futbolcu müsvettesi var. Neden onlara tepki yok? Rizikci Hamit'e Sabri'ye Olcan'a kontrat alamadigi icin takimi sabote eden yasin'e? 3 senedir bok gibi top oynayan selcuk'a?

Dangalak taraftarlara bunu anlatamazsin. Donk jose iyi topcu oldugundan degil, adamlar gariban yabanci diye gunah kecisi oldu. Bu 25 kisilik kadroda en az 15 tane karaktersiz yeteneksiz futbolcu müsvettesi var. Neden onlara tepki yok? Rizikci Hamit'e Sabri'ye Olcan'a kontrat alamadigi icin takimi sabote eden yasin'e? 3 senedir bok gibi top oynayan selcuk'a?
Selçuk da yuhalandı bu sene burakı da rezil rüsva edip şutladık yoksa gitceği yoktu umutta linçten vahim bir olay dolayısıyla kurtuldu sadece donk ve josenin yuhlandığına katılamam ünaldash

melo gibi adamın olacak ve sen onu yok paragöz yok agresif yok şöyle yok böyle diyerek kuş medyası ve evlatsever dengetörle birlikte taraftarının gözünde bitireceksin ondan sonra gidip donk kerestesine melonun yıllık ücreti kadar bonservis ödeyip orta sahanı yol geçen hanına çevireceksin ! beyinsizlikte rekorlar kitabına girecek bir hamleydi meloyu göndermek !!takımın motorunu söktüler motorunu !!!

Üst Alt