taraftarı ikiye bölen belhanda durumu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

taraftarı ikiye bölen belhanda durumu

İyi oynasa da tam hakkını vermeyen bir grup.

Kötü oynasa da eleştirmekten kaçınan bir grup.

İstikrarsız bir futbol.

Sneijder'den sonra gelip 10 numarayı almasıyla başlayan süreç , Sneijder kadar efektif olmaması ve iyi başlayamaması ile birlikte yaptığı basit pas hataları, sorumsuz tavırları ve kritik derbilerde kırmızı kart görmesiyle bir kesimce direkt topun ağzına koyuldu Belhanda.

Taraftarın bir kısmı hemen gitsin derken, bir kısmı halen sözleşme uzatılması yanlısı.

Yabancı kuralı, aldığı ücret, bugüne kadar ki performansı ve artık gelecek sezon 32 yaşında olacak olması da göz önüne alınınca, ne yapmalıyız?

Benden Belhanda'ya pas.

Bence de güle güle. Cok agir eleştirildi zaman zaman cok iyi oynadigi maclar da oldu. Ama su halde form durumunu ve yasini dusunursek artik elveda demeli.

Öncelikle Belhanda ile yollar ayrılmalı.
Performans konusuna girmeyeceğim ancak;
Burada Sneijder ismi yine geçmiş bu transfer tüm spor yöneticilerine ibret olmalıdır, sevilen bir adamı bu şekil gönderip formasını 1 günde başkasına verirsen olaylar buraya gelir.
Ben eminimki sneijder ile yollar farklı ayrılsa ve Belhanda nın transferi normal bir şekilde gerçekleşse bu kadar antipatik durmazdı hala o kararın etkileri bu bölünmüşlük.

Bende ilk orda sahaya çıkmadan kinlenmiştim Belhanda ya sebebide 10 numarayı Sneijder gitmeden nasıl alırsın reddetmen gerekirdi şeklindeydi.
Zaten Sniper in gitmesi kesin 10 no yu almasında o yüzden bir sakınca yok diyenlerde olmuştu ama o gün bugün kanımız uyuşmadı Belhanda ile sevemedim gitti.
Yolu açık olsun...

Bugünkü berbat performansınfan sonra, eskiye bile bakmadan gönderilmeli. Sezon sonuna kadar yedee bile alınmamalı. Top kayıpları erzurumu canlandırdı.

Şu maçta bile oyuna girdi batırdı hemen ileriye çıkamadı takım dursun & tudor ikilisinin bize kazığı hala sözleşme uzatalım diyen var ne oynuyor şu adam ne yapıyor kaç maç oynamış kaç asist kaç gol atmış veya takımın oynadığı oyuna ne faydası var kaç maçtır yedek kimse şu belhanda girsede maçı çevirse demiyordur heralde.

Maaşından bağımsız konuşmak gerekirse 2 şampiyonlukta da katkısı vardı bence. Ama ondan çok daha az maaşı kabul edip en az onun kadar katkı verecek oyuncu bulmak çok da zor değil. Hele sene sonu sözleşmesi biten oyuncuları ve scout ekibimizin iyi olduğunu düşününce kesinlikle uzatılmamalı. Yıldan yıla defansif katkısı da düşmüş whoscored verilerine göre. ayrılık vakti geldi gibi gözüküyor

Öncelikle Belhanda ile yollar ayrılmalı.
Performans konusuna girmeyeceğim ancak;
Burada Sneijder ismi yine geçmiş bu transfer tüm spor yöneticilerine ibret olmalıdır, sevilen bir adamı bu şekil gönderip formasını 1 günde başkasına verirsen olaylar buraya gelir.
Ben eminimki sneijder ile yollar farklı ayrılsa ve Belhanda nın transferi normal bir şekilde gerçekleşse bu kadar antipatik durmazdı hala o kararın etkileri bu bölünmüşlük.

Bende ilk orda sahaya çıkmadan kinlenmiştim Belhanda ya sebebide 10 numarayı Sneijder gitmeden nasıl alırsın reddetmen gerekirdi şeklindeydi.
Zaten Sniper in gitmesi kesin 10 no yu almasında o yüzden bir sakınca yok diyenlerde olmuştu ama o gün bugün kanımız uyuşmadı Belhanda ile sevemedim gitti.
Yolu açık olsun...
Ne demek nasıl alırsın? Adam ne diyecek bu Sneijder'in forması ben bunu giyemem mi diyecek? Adam her fırsatta Sneijder ile birlikte oynamak isterim dedi.

Ne demek nasıl alırsın? Adam ne diyecek bu Sneijder'in forması ben bunu giyemem mi diyecek? Adam her fırsatta Sneijder ile birlikte oynamak isterim dedi.
Evet öyle diyecek, formanın sahibi var ve takımda doğru olmaz diyecek, febe neredeyse taptığı özil e vermedi 10 numarayı Samatta giyiyor diye, Mesut a al giy 10 no senin deseler ki eminim denmiştir eminimde yakışık almaz demiştir o almancı, Belhanda bunu hiç sorun etmedi. O gün bugündürde sevmem faslıyı

Üst Alt