Taraftarın Drogba Tezahüratı ve Ünal Aysal'ın Tepkisi [Video]


Cevap: Taraftarın Drogba Tezahüratı ve Ünal Aysal'ın Tepkisi [Video]Unal Aysal'in tepkisi burda kendine yapilan tezahuratlar icin, Drogba icin degil.
 
Cevap: Taraftarın Drogba Tezahüratı ve Ünal Aysal'ın Tepkisi [Video]Drog- Drogba Drog-Drogba'mı diyorlarAysal'ada destek veriyorlar..Ondan ayağı kalkıyor.
 
Cevap: Taraftarın Drogba Tezahüratı ve Ünal Aysal'ın Tepkisi [Video]Başta Drogba için tezahürat yapıyorlar, sonra Ünal Aysa için.
 
Cevap: Taraftarın Drogba Tezahüratı ve Ünal Aysal'ın Tepkisi [Video]evet sayı olmadığı halde oyundaki süre bazında 44 saniye olsa gerek bi alkış kopuyor, hatta Oktay Mahmuti bile alkışlıyor sonra :p :D :D
 
Cevap: Taraftarın Drogba Tezahüratı ve Ünal Aysal'ın Tepkisi [Video]Başkan ne iyi adam yahu , neşeli falan özlemişim böyle başkanı :tiphat:
 
Cevap: Taraftarın Drogba Tezahüratı ve Ünal Aysal'ın Tepkisi [Video]Drogba diye bağırınca o tamam işaretini göremiyoruz ki :)..o en başta yaptığı kendş adına yapılan tezahurata karşılık veriyor orda
 
Cevap: Taraftarın Drogba Tezahüratı ve Ünal Aysal'ın Tepkisi [Video]Taraftar çıldırdı Drogbayı istiyor sonra başkan :yenieek: işareti yapıyor galiba bi oleyyyyyyyyy kopuyor :p
 
Cevap: Taraftarın Drogba Tezahüratı ve Ünal Aysal'ın Tepkisi [Video]Tamam diyememesi normal çünkü transfer onun elinde değil. Chelsea bırakırsa gelecek (umarım) ne yapabilir ki adamcağız. :)
 
Cevap: Taraftarın Drogba Tezahüratı ve Ünal Aysal'ın Tepkisi [Video]Ha şöyle verin Ünal Reis'e gazı Drogbaysa Drogba, Lampardsa Lampard. Kapsın getirsin.
 
Cevap: Taraftarın Drogba Tezahüratı ve Ünal Aysal'ın Tepkisi [Video]Nedense bi ben anlamadım Drogba dediklerini
 
Cevap: Taraftarın Drogba Tezahüratı ve Ünal Aysal'ın Tepkisi [Video]Taraftar çıldırdı drogba'yı istiyor dedikten sonra biz Ünal Aysal :yenieek: haraketi yaptı sanki tamamdır der gibi.:tiphat:
 
Üst Alt