Taraftarın Önüne Toma Çektiren Dursun Hırsızı Hakkındaki Düşünceleriniz? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Taraftarın Önüne Toma Çektiren Dursun Hırsızı Hakkındaki Düşünceleriniz?

GSmizin malvarliklarini
adi lazim degil sahislara kokleyene degin
kulubumuzun yakasindan dusmeyecek bu hain oglu hain hakkinda

neler dusunuyorsunuz r'daslar

-----

ultra-itlere bir sonraki konuda deginecegiz

saygıyla karışık nefret duygularım var ...ama hiç sevmedim.
* aysal efendi'nin batırıp karı gibi kaçtıgı kulubü devralıp tüm olası tepkileri peşinen kabullenip hamleler yapması iyi kötü çabalaması saygıyı hak ediyor.
ancak maddi güçlüğün vermiş oldugu küçülme hamlelerinde bile evlat lobisini aşamaması taraftarın sesine hepten kulak tıkaması komisyon hırsızlarına engel olamaması çapsızlığını da gösteriyor....

Canay din ile Polat dönemleride çok sıkıntıydı ama onlardan hiç şüphe duymadık bi kasıt aramadik işte dursunun farkı burda bile bile yapıyor, emir alarak yapıyor.
Dursun federasyon ve uzantılarinin Truva atıdır.

Beceriksiz,futbol yöneticiliğinden spor yöneticiliğinden zerre anlamayan birisi.Her türlü eleştiriyi sonuna kadar hak ediyor,bana göre de hainin teki denebilir,Riva arazisini peşkeş çekmeye çalışmasından,Hamit'le Sabri'yle de uzatmasından dolayı.Ancak ne olursa olsun birine dolmuşçu,tipe bak tarzından laflar edilmemeli.

17778mesut-tan-bir-macta-iki-bomba--3876774.gif

saygıyla karışık nefret duygularım var ...ama hiç sevmedim.
* aysal efendi'nin batırıp karı gibi kaçtıgı kulubü devralıp tüm olası tepkileri peşinen kabullenip hamleler yapması iyi kötü çabalaması saygıyı hak ediyor.
ancak maddi güçlüğün vermiş oldugu küçülme hamlelerinde bile evlat lobisini aşamaması taraftarın sesine hepten kulak tıkaması komisyon hırsızlarına engel olamaması çapsızlığını da gösteriyor....

Kulübü devraldığı falan yok..

Saraydaki "geç ulan Galatasaray'ın başına" dedi.. o da "emredersiniz" diyerek geçti..

Yalancı, dolandırıci, andaval, kendini bilmez, karakter yoksunu.
Şimdilik bu kadar.

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu acikca su demektir , "sizi istemiyoruz, haddinizi bilin , istiyorsaniz bizle birlikte olun ,mutsuzsaniz golge eylemeyin uzayin"

Ben oyle anliyorum

rte bizim camiaya söz geçirecek seviyede zekaya nede güçe sahip. Ama burda güçlünün yanında olup yalayıp kazanalım operasyonu var resmen. Bunuda dursun bey ile yapılıyor maalesef. Özbeki o koltuktan kimse indiremez maalesef şuan camiadaki ağır toplar hariç.

Aslolan Galatasaray !!!

Burada kongreyi bildigim icin sunu size soyleyebilirim ,en seyirci dostu gorunen ya da en kopuk gorunen yonetimlerin bir ortak ozelligi var GS de . Tepkiye karsi radikallesme

Cunku Polatindan Dursununa farketmiyor , bizim tum yonetimler , tum genel kurul uyeleri ,seyirci ise karismaya kalktigi zaman kendini korumaya alan bir davranis gelistiriyor

GS toplumunda seyirci olgusunun bu yapilmaya calisilan seye karsi her zaman direnci olmustur , cunku bu kulturde gorev tanimlari cok net cizilmistir , seyircinin yonetim degistirme ,klup kararlarina karisma hakki yoktur

Buna kalkisildigi zaman olan sudur , "dursun kotu de bu seyirci de haddini bilmiyor , zorla destekletecekler adami..." mantigi hakimdir .. Yani dursuna muhalif olan kesim de istemez seyirciyi , cunku bir sonraki secimde o kisinin tayfasi yonetime geldigi zaman da yaptigi hatalarda seyirci karisacak , bunu bilir ve camia bir butun olarak seyirciden uzak durur

Galatasaray Genel Kurul üyelerinin bir halta yaramadığı gerçeği bir kez daha belli olmuştur.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt