Taraftarın Yanlış Gözlemleri ve Haklı Bahaneler... - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Taraftarın Yanlış Gözlemleri ve Haklı Bahaneler...

Konu daha temel aslında. Normal şartlarda bir kulüp sırf taraftarı istedi diye 40 yılın başı 1-2 oyuncu alabilir ama bunu alışkanlık haline getiremez. Vaktinde Aziz Yıldırım'la Yıldırım Demirören bunu çok yaptı, şimdi halleri ortada. Ünal Aysal da kısmen yaptı ama o dönem tuttu (Drogba-Sneijder) , çünkü doğru adamlar üzerinde fikir birliği sağlanmıştı.

Sırf taraftar istedi diye bir sürü adamlar alınıyorsa (ki ben inanmıyorum öyle yaptığımıza) burada yine yönetim suçlu oluyor acemice davrandıkları için.

Şu kritik maçta rotasyon olmaz yapacaksan haftaya evinde erzurum maçında yapman gerekti deplasmanda defansı orta alana kadar çekip baskılı gol bulma derdine düşersen elin oğlu 2 pasta fişi çeker

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Futbolda mucadele etmeden mac kazanmak zor, ozelikle turkiye liginde kapanan takimlar karsisinda hava topunu alamayan, ikili mucadele kazanamayan, kosamayan ve pres yapmayan oyuncularla maca cikmacaksin. Akil fikir denen birsey var, Emre, onyekuru, Gary ve sinan gibi zayif futbolculari bi anda sahaya surmek intihardir ve geriye dusunce orta sahadan mucadeleci bir oyuncu daha cikarip 2 tane daha zayif ve gucsuz oyuncu sahaya surmek nedir peki? Demek ki hoca iyi analiz etmiyor Rakibi ve takimini. Gecen trabzondada aynisi oldu ve sonuc net skorla kaybettik.bu oyunda fernando ve Mariano gibi adamlarin kotu gorunmesinin sebebi ilerdekiler geri gelmemesi. Birde 5 tane forvet koyunca Gol atma yuzdesi yukseliyormu? Bu nasil bir mantiktir!

Suana kadar 2 maglubiyetin tek sorumlusu terimdir, ve eminim hatasindan ders almaz cunku onun inadi ve egosu daha gucludur.

Feghuili cezalandirip ve yerine sinana israr etmesi gibi inatlardan vazgecmeli.

Onyekuru ilerde oynayabilir, ama tek sartla 2 tane on libero ile sahada olmalisin.

Üst Alt