Taraftarlar Eren Derdiyok'u Islıkladı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Taraftarlar Eren Derdiyok'u Islıkladı

Son cumleyi saymazsak (cunku o dogru) , su pasaji okuyunca bize eren mustehak diyorum

Haksizlik ediyormusuz

Adamin oynadigi oyun belli, oyun zekasi belli. Ne bekliyorduk peki?
Sagir sultan bile duydu Erenin bize uymadigini. Yonetim bas bas bagiriyor yeni forvet ariyoruz diye. Daha isliklayip ne geciyor elimize? Adam kendine hemen Messi kartimi yukleyecek

Daha çok değil sezon başı çoğunluk eleştirirken Eren için ben beğeniyorum diyen birinin Eren yüzünden başkalarına laf etmesi yok mu, insan sadece hayret ediyor.

Sonra böylesi kendisine herhangi bir konu hakkında bir şey söylendiği zaman delirmiyor mu, o daha da ilginç.

Normal yani.Kasımpaşa'da oynayan vasat bir adamı Galatasaray'ın as forveti oalrak oynatmak zorunda kalırsak olacağı bu.
Altıpastan 2 kere auta dikti top, bir kere boş kale diyebileceğimiz bir pozisyonda auta yolladı, yediğimiz golde adamı kaçırdı...

Şampiyonlar liginde bunları atamıyorsan, ne yapacaksın diye sorarlar adama ?

eren yerine mugdatı da koydu onyekuruyu da koydu olmadı işte.eren yerine sizi mi koysun yoksa ozanın herkesin arkasını topladıgı ama ozan darda kalınca en ufak yardım etmeyen takıma ali yavuzu mu

Daha çok değil sezon başı çoğunluk eleştirirken Eren için ben beğeniyorum diyen birinin Eren yüzünden başkalarına laf etmesi yok mu, insan sadece hayret ediyor.

Sonra böylesi kendisine herhangi bir konu hakkında bir şey söylendiği zaman delirmiyor mu, o daha da ilginç.
bi de ali yavuz diyolar,ben de ali yavuz diyorum ama mugdat kupa macında yunusun golüne engel oldu mesela.herkesin acıgını kapatan ozan dün ufak bi hata yaptı arkasını toplayan bi Allahın kulu olmadı.sen şimdi ali yavuzu bu yetersizler içine koyup,rodrigues gibi bi bencille,onyekuru gibi formsuz bi oyuncuyla oynatırsan kaybedebilirsin.bunu görmemek için aptal olmak lazım

Adamin oynadigi oyun belli, oyun zekasi belli. Ne bekliyorduk peki?
Sagir sultan bile duydu Erenin bize uymadigini. Yonetim bas bas bagiriyor yeni forvet ariyoruz diye. Daha isliklayip ne geciyor elimize? Adam kendine hemen Messi kartimi yukleyecek

Ustat oradaki tepki eren e degil . Yani "sen neden kotu oynuyorsun" tepkisi degil , o yuzden de adamin kendisine bir mesaj veya haksizlik degil

Oradaki tepki 2 tarafa. Birincisi bahsettigin gibi bizi eren e muhtac eden yonetime . Ikincisi ise yonetime mesaj cakarcasina bu adami bu rezil oyununa ragmen inatla 11 e koyup sinerjiyi , tribunlerdeki olumlu havayi sabote eden terime

Eren in oynamadigi her formasyon forumu, stadyumu ve genel Gs camiasini mutlu edecektir . Bu biraz erken guvenilmek zorunda kalinan genclerle mi olur , yahut en az eren kadar yeteneksiz ama ismi bu kadar kirlenmemis mugdatla mi olur , yoksa santrforsuz bir sisteme gecisle mi olur bilemem

Burada maksat GS ye artik yarardan ziyade zarari dokunan ve olumlu enerjiyi yok eden bu adamin sahaya cikmamasidir

Yoksa orada "eren sen ne yeteneksizsin" tepkisi yok , cunku onun bunu degistirecek sansi elbet yok

Fakat biraz muhalefet serhi de koyayim , bir adami da bayer leverkusende , isvicre milli takiminda senelerce bosuna oynatmazlar , tamam aradan cok zaman gecti ama GS de de ilk zamanlarinda bu kadar degildi ... demek ki adam her yonden cokmus , ozelikle de 8 gol atmasina ragmen bu sezon , bu kadar nefret uretebildiyse , hala yeri ilk 11 olmamali

Surekli gol yediren ahmet calik , insanlara sac yolduran omer bayram gibi adamlarin da farki yok

Bu tip adamlar sahaya ciktikca mac filan kazanamayiz . Bunu goren seyirci de terim kredisi ile sustu sustu ama artik ilk ic saha macinda bu saydigim tip adamlar tepki goreceklerdir diye dusunuyorum

bi de ali yavuz diyolar,ben de ali yavuz diyorum ama mugdat kupa macında yunusun golüne engel oldu mesela.herkesin acıgını kapatan ozan dün ufak bi hata yaptı arkasını toplayan bi Allahın kulu olmadı.sen şimdi ali yavuzu bu yetersizler içine koyup,rodrigues gibi bi bencille,onyekuru gibi formsuz bi oyuncuyla oynatırsan kaybedebilirsin.bunu görmemek için aptal olmak lazım
Daha çok uzun olmayan bir süre önce çoğumuz Erene sallarken Ereni beğeniyorum diyenden, bugün oyuncuyu ve yine o zaman Eren üzerinden savunduğu yönetimi ve genel olarak savunduğu hocayı yerden yere vuran yüzsüzlerden, üstelik bunu da Erene laf edenlere laf ederek yapan utanmazlardan her şey beklenir Sergen.

İnsan yüzsüz olmasın yeter ki. Millete satașıp dur, senin foyanı yüzüne vurunca pisliğin teki ol. Sanırım başka söze gerek yok.

Dün akşam 2-0'dan sonra doğu üstten tüm stada yayılan "canım feda olsun sana" ve hemen peşinden gelen penaltı herkese güzel bir örnek oldu. Kale arkası moral/motivasyon olarak düşmüş, bütün stat inancını yitirmişken 40-50 kişi inatla bu besteyi söyledi ve unutulmaz bir an oldu.

O anın yaşandığı aynı maçta gelelim Eren konusuna...

Maç daha devam ederken futbolcuyu ıslıklamak nedir allah aşkına? Biri bana anlatsın.

Sev, sevme. Ayrı konu. Şahsen ben de bayılmıyorum, deliriyorum. Belki devre arası, bilemedin sezon sonu dehleyecekler zaten. İstesek de istemesek de bu adamla oynayacağız. Varsa tepkin maç bittikten sonra ıslıklıyor musun, küfür mü ediyorsun. Ne yapıyorsan yap.

Elbet her şey düzelir. Ama gol atan topçusunu ıslıklayan adama söyleyecek kelime dahi bulamıyorum.

Fatih Terim'e laf edenler de muhteşem bir kafa.

Elimizde bırak başka forveti çakma forvet yapacağımız oyuncu bile yok. Ama yönetime sallamak yerine Terim'e sallamak? Bu kafanın niyeti belli.

Ustat oradaki tepki eren e degil . Yani "sen neden kotu oynuyorsun" tepkisi degil , o yuzden de adamin kendisine bir mesaj veya haksizlik degil

Oradaki tepki 2 tarafa. Birincisi bahsettigin gibi bizi eren e muhtac eden yonetime . Ikincisi ise yonetime mesaj cakarcasina bu adami bu rezil oyununa ragmen inatla 11 e koyup sinerjiyi , tribunlerdeki olumlu havayi sabote eden terime

Eren in oynamadigi her formasyon forumu, stadyumu ve genel Gs camiasini mutlu edecektir . Bu biraz erken guvenilmek zorunda kalinan genclerle mi olur , yahut en az eren kadar yeteneksiz ama ismi bu kadar kirlenmemis mugdatla mi olur , yoksa santrforsuz bir sisteme gecisle mi olur bilemem

Burada maksat GS ye artik yarardan ziyade zarari dokunan ve olumlu enerjiyi yok eden bu adamin sahaya cikmamasidir

Yoksa orada "eren sen ne yeteneksizsin" tepkisi yok , cunku onun bunu degistirecek sansi elbet yok

Fakat biraz muhalefet serhi de koyayim , bir adami da bayer leverkusende , isvicre milli takiminda senelerce bosuna oynatmazlar , tamam aradan cok zaman gecti ama GS de de ilk zamanlarinda bu kadar degildi ... demek ki adam her yonden cokmus , ozelikle de 8 gol atmasina ragmen bu sezon , bu kadar nefret uretebildiyse , hala yeri ilk 11 olmamali

Surekli gol yediren ahmet calik , insanlara sac yolduran omer bayram gibi adamlarin da farki yok

Bu tip adamlar sahaya ciktikca mac filan kazanamayiz . Bunu goren seyirci de terim kredisi ile sustu sustu ama artik ilk ic saha macinda bu saydigim tip adamlar tepki goreceklerdir diye dusunuyorum

Eyvallah renktas. Izahin icin tesekkurler

Üst Alt