Taraftarlardan Büyük Protesto - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Taraftarlardan Büyük Protesto

Cevap: Son Dakika ! Taraftarlardan Büyük Protesto

protestolarda bir yere kadar, bence utanma duyguları kalmamış.puan durumuna hiç bakmıyorlar galiba.

Futbolculari birakin artik. Adnan Polat´i protesto edin. Futbolcularin capi bu kadar. Ana avrat küfür etsen caplari yükselmeyecek. Adnan Polat´i protesto edin. Ama tarihe gececek bir protesto

Büyük mü? Az önce kanaltürkte izledim 10 kişi var max.

bende izledim 7 kişi bağırıyordu zaten kaybettiğimiz nokta da burası değilmi ne diyordu büyük başkan beni gönderecekse taraftar göndersin kime sorsan Adnan Polat istifa diyor ama protestoya 7 kişi gidiyor başka takım taraftarları benzer durumda ne yapıyor stadı inletiyor yürüyüş düzenliyor tesislerde yüzlerce kişi protesto yapıyor bu kadar tepkisiz ve herşeyi kabullenmiş taraftara herşey müstahak

Futbolculari birakin artik. Adnan Polat´i protesto edin. Futbolcularin capi bu kadar. Ana avrat küfür etsen caplari yükselmeyecek. Adnan Polat´i protesto edin. Ama tarihe gececek bir protesto

derbiye kimse gitmese gecer bak tarihe :D ama kim gitmicek? sahsen ben bilem gidiyorum bunu diyip :D

not: geyigine soylenmiş bi sozdur.. sonra yok işte nasıl taraftarsınız takımı desteklemeye gitmeyelim diyorsunuz falan demeyin ;)

Iste sunu yapmayin yav, iyice Fenerliler gibi oluyoruz.. Son dönemde bir asaletimize, büyüklügümüzle övünebiliyorduk, taraftarimiz onunde içine edecek...

Ferman: Bundan böyle kızan taraftar Polat Renaissance Otel'in önüne gide.

Iste sunu yapmayin yav, iyice Fenerliler gibi oluyoruz.. Son dönemde bir asaletimize, büyüklügümüzle övünebiliyorduk, taraftarimiz onunde içine edecek...

Adnan Polat uzun zaman önce bu asaletin icine etti maalesef. Birakin da taraftar haykirsin biraz. Cöktük cöktük

Ferman: Bundan böyle kızan taraftar Polat Renaissance Otel'in önüne gide.

Adnan Polat uzun zaman önce bu asaletin icine etti maalesef. Birakin da taraftar haykirsin biraz. Cöktük cöktük

"Herkes gider, biz kaliriz.." diyoruz.. Baskanimiz rezil etti, yerle bir etti armamizi.. Bize düsen armaya sahip çikmaktir, haykir ama adam gibi haykir.. Insallah taskinlik falan çikmaz, serefsizlerin eline malzeme vermeyiz..

[video=youtube;NIksnr9_cPc]https://www.youtube.com/watch?v=NIksnr9_cPc[/video]

beyler kalite yok yonetim falan diyoruzda

fener macini izleyin

adamlar domuz gibi kosuyor her top icin mucadele var

bu kadar da rezil olunmaz

Belki kendilerine gelirler , şaka maka diyoduk ama maç kazanamıyoruz bunun sonu Bank Asya...

Biran önce herkezin nasıl bir kulupte bulunduğuklarını hatırlamaları gerek !!!

beyler kalite yok yonetim falan diyoruzda

fener macini izleyin

adamlar domuz gibi kosuyor her top icin mucadele var

bu kadar da rezil olunmaz

Kalite = kariyer değil sadece. Burda kaliteyi oluşturan işine-taraftara ve kulübe olan saygıdır. Bizde bunların hepsinden azar azar ya var ya da hiç yok. Fenerin bizde olmayan en büyük artısıda bu zaten. Biz hala Kewell'dan, Neill'dan, Servet ve çetesinden medet umalım. 1 var 1 yoklar. Gerçekten bıktık artık.

Üst Alt