Tarayıcılarda Donma | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tarayıcılarda Donma

benim tüm tarayıcılarım donuyor sebebini bilmiyorum, çok araştırdım her şeyi yaptım düzeltemedim, var mı yaşayan böyle 1 problem yardım edecek 1 babayiğit

Animasyon, hareketi slider v.s. gibi siteler bu kaynağın en büyük sorun. (Başka bir sorun yoksa)

Mesela büyük gazetelerin sitelerine bakarsan artık anasayfa da olan sliderlarının neredeyse tamamı hareketsiz.

Özellikle de yerli sitelerde bu tip olayları bilmeden göze hoş gelsin diye her türlü hareketi ve animasyonu dayıyorlar. Altta kalan (ekran dışında) öğelere erteleme bile yapmıyorlar.

Genel de girdiğin sitelerin dışında farklı siteler de sorun yaşamazsan bil ki nedeni budur.

Hareketli siteler (özellikle de fazla hareketli) ramin v.s. ne kadar iyi olursa olsun yine de bir müddet sonra tarayıcını dondurur.

giphy.gif

kaç tarayıcın var ki

temiz yüklemeyi takiben donuyo mu hemen?

internet explorer var kendinden bi de opera var kullandığım ikisi donuyordu. bi de çöprome indirdim o da dondu. yani donanımsal bir şey var gibi gözüküyor bu durumda.

donması geçtiğinde sıkıntı yok, ama donma başladığında içerikte yazı dahi olsa, mesela bu site gibi donuyor. video izlerken de donuyor. yani o donma geldiğinde ne yaparsan yap donuyor tarayıcı. donma derken böyle görüntü titremesinden bahsediyorum. öyle kilitlenme yok

internet explorer var kendinden bi de opera var kullandığım ikisi donuyordu. bi de çöprome indirdim o da dondu. yani donanımsal bir şey var gibi gözüküyor bu durumda.

donması geçtiğinde sıkıntı yok, ama donma başladığında içerikte yazı dahi olsa, mesela bu site gibi donuyor. video izlerken de donuyor. yani o donma geldiğinde ne yaparsan yap donuyor tarayıcı. donma derken böyle görüntü titremesinden bahsediyorum. öyle kilitlenme yok

internet explorer nedir ağa bari edge deseydin, kapa gitsin onu .

bi uninstall programıyla sistemindeki tüm browserların kökünü kurut regler dahil

advanced systemcare, ccleaner gibi şeylerle bi temizlik yap, yeni browser setup indir temiz yükleme yap, flash vs. update et , muhtemelen düzelir

internet explorer nedir ağa bari edge deseydin, kapa gitsin onu .

bi uninstall programıyla sistemindeki tüm browserların kökünü kurut regler dahil

advanced systemcare, ccleaner gibi şeylerle bi temizlik yap, yeni browser setup indir temiz yükleme yap, flash vs. update et , muhtemelen düzelir

edge işte yaw windows 10'un varsayılanı. ama onu kullanmıyorum ben opera kullanıyorum. sadece acaba onlar da donuyor mu diye denedim

Üst Alt