Tarih Tekerrür Eder mi? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tarih Tekerrür Eder mi?

CssX8iCWYAAjjyc.jpg

Benim hatırladığım bizim bu kadar iyi başlayıp fenerin bu kadar kötü başladığı sezon yok. Öncesine benim tevellüt yetmiyor zaten :D Ama bu sene beşiktaş belası var adamlar şampiyon gibi oynuyor.

Benim hatırladığım bizim bu kadar iyi başlayıp fenerin bu kadar kötü başladığı sezon yok. Öncesine benim tevellüt yetmiyor zaten :D Ama bu sene beşiktaş belası var adamlar şampiyon gibi oynuyor.

2006'da da fener şampiyon gibi oynuyordu ama biz rekor puan toplayınca hüsran yaşadılar..

Onların o sezon topladığı puan diğer herhangi bir sezonda nisan ayında şampiyonluk getirecek kadar iyiydi..

2006'da da fener şampiyon gibi oynuyordu ama biz rekor puan toplayınca hüsran yaşadılar..

Onların o sezon topladığı puan diğer herhangi bir sezonda nisan ayında şampiyonluk getirecek kadar iyiydi..

Geçmişi konuşmak yersiz gibi bence. Beşiktaş daha iyi oynuyor daha iyi kadrosu var ama forma her zaman ağır basar.

oturması gereken çok şey var daha takımda,kritik 3 bölgemize yaptığımız transferleri daha izleyemedik bile.hareketli bir kanat(Bruma) iş yapan bir orta saha(Tolga) hemen takımın şeklini değiştirdi ama konuşmak için hala çok erken ve bejeke çok diri bir görüntü veriyor.

Beşiktaş 3 sene önce ki Beşiktaş değil.

1. Elinde ki gençler tercrübelendi.

2. Yeni tecrübesi yüksek isimler katıldı.

3. Şenol Güneş gibi ligin kompetanı olmuş ve rakipleri iyi tanıyan bir hoca var.

Biz ise yeni bir yapılanma içindeyiz. Ve bu daha ilk adım henüz.

1 sene sonra Sneijder, Selçuk, Podolski gibi parçaları da daha genç ve kaliteli isimler ile değiştirmek zorunda olacağız.

Şu an Bruma, Eren, Muslera, Carole, Tolga, Sinan dışında önümüzde ki 2 yıl sürekli oynar diyebileceğimiz bir isim yok. Sakatlıktan çıkar ve iyi oynarsa belki Serdar Aziz katılabilir bunlara.

Haberde eksik var.Haberde sanki ilk 4 haftaya 10 puanla başladığımız her sezonu şampiyon tamamlamışız gibi anlatılmış ama öyle değil.

90-91,91-92 ve 02-03'te de Bjk ve biz ilk 4 hafta 10 puan toplamış,bu sezonların hepsinde Bjk şampiyon oldu.Bir de 03-04'te 10 puan toplamışız ama Fb şampiyon olmuş.

1990-1991 Sezonu TFF
1991-1992 Sezonu TFF
2002-2003 Sezonu TFF
2003-2004 Sezonu TFF

Haber editörü olacak adamsın. :ka21:
Bunların yapacağı, arastıracağı haber bu kadar olurdu zaten.

Üst Alt