Tarihimizin En Rezil Derbisi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tarihimizin En Rezil Derbisi

olm karıştırmayın eski derbileri

Murhan kardeşimin yarattığı sinerjiye katılın

Dursun'un istifasına giden süreci forumdan başlatalım

Endüstriyel Futbola Karşı Sabri Reyiz!

12974393_1222346057777312_1669491289426116565_n.jpg

Yakın zamanda bende hatırlamıyorum bi ara yenilelim tepki çığ olsun buyusun dedim.
Abv dursun. Anasini aglattiniz takımın.
Bok var gondrriyon eldeki oyuncuları sözde güvenmediğin bi adamın direktifiyle

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ulan 2012 deki süper final maçında arenada 2-1 yenildiğimiz maçta bile ezim ezim ezmiştik adamları.nereden nereye.

Ne yapıp edip Favre getirilmeli veya bir Alman.Yedeklerle beraber en az 7-8 transfer yapılmalı.Denayer tutulsun.Linnes iyi bir takımla denensin.

Abi bu isler favre ile bitmiyor ki. Mancini, Rijkaard lar filan geldi gitti, herkes okadar da kötü td degildi, tamam herkes de mourinho degildi, ama kac tane var ki ? Problem bizim zihniyet, taraftardan cok, Yöneticilerin filan zihniyeti. Yabanci Hoca getiriyorlar, sonra da transferleri illa kendi yapiyorlar, kendi adamlarini yerlestiriyorlar "baglanti" olarak, ve herseyin icine siciyorlar, sonra da bizim türk oyuncularin isine geliyor, cünkü Hamza ile filan kolay antreman vardi, yabancilar dinlemez, sert ve disziplinli antreman ciziince, ilk olan hoca ya oluyor. Yani bu isler bizde cok coook cok zor. Bana göre Fatih Terim den cok daha iyi TD geldi, ama olmadi, cünkü Terim anliyor bu isler nasil oluyor diye, Diktatör gibi yöneltmeli ler, yada ellerini tamamen cekmeleri gerek.

Açık söylemek gerekirse ben sonuçtan çok fenerlilerin bu sonuca üzülmelerine bozuluyorum...Nasıl bir hale geldikki TT ARENADA BERABERLİK çıkarttılar diye sevinmeyip üzülüyorlar...
Arkadaşlar UNUTMAYIN ! sonuçlar değil bir takımın büyüklüğünü ALGILAR belirler...ŞUANDAKİ galatasaray ALGISI utanç vericidir yoksa futbolda her sonuç var...

Volkan'ın ağzına malzeme vermek çok kötü oldu. Berabere biten maçtan sonra taraftarın seviniyor olması çok kötü oldu. Hele ki bu kadar kötü oynanan bir oyundan sonra !

Volkan son söylediğinde bunu Kadıköy de kupa kaldırıyorduk. Başkanı gibi galatasaray fobisi var adamda

HUAWEI Y541-U02 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

maçı beraber izlediğimiz bazı renktaşlar maçın son düdüğünde "ohhh bitirdi" dediler. bunu ilk defa duydum... ciddiyim

Üst Alt