Tarihte Bugün: Wesley Sneijder Resmen Galatasaray'da! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tarihte Bugün: Wesley Sneijder Resmen Galatasaray'da!

keşke sahada aşure kazanı gibi gezdiği maçları hafızamızdan silerek muazzam oynadığı 14-15 sezonuynan hatırlıyabilsek
Benim icin Sneijder > Hagidir o da dogal olarak. Daha cok izledim benim icin daha cok baglanmam + 14/15 sezonu benim icin bambaska birsey ifade ediyor. Ve o tek duami Sino + Muslera kabul ettirdiler. ando da > Tafo benim icin bu arada bundan dolayi

Benim icin Sneijder > Hagidir o da dogal olarak. Daha cok izledim benim icin daha cok baglanmam + 14/15 sezonu benim icin bambaska birsey ifade ediyor. Ve o tek duami Sino + Muslera kabul ettirdiler. ando da > Tafo benim icin bu arada bundan dolayi

o zmn alex > hagi de dersin nasıl olsa hagiyi izlememişsin böyle mantıkmı var musap yaaaaaaaaaa

keşke sahada aşure kazanı gibi gezdiği maçları hafızamızdan silerek muazzam oynadığı 14-15 sezonuynan hatırlıyabilsek
Reyz hickimse belhanda kdr gezmemistir sahada. Öyle bi geziyorki mubarek sahada kaybolabiliyor. Ve sen belhandayi ara ara savunup nedense wesleyi durmadan bokluyon yaw dikkatimi cekiyor. Sezon basinda da cagneyi savunuyordun hea.

12-13 yarım. 13-14 sezonları da üst seviyeydi wesleyin.

Son düzenleme:
Üst Alt