Tarık Çamdal: "Galatasaray defteri benim için kapandı" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tarık Çamdal: "Galatasaray defteri benim için kapandı"

resimid_75089131_7508913-1.jpg

Antalyaspor forması giyen Tarım Çamdal,"Ben inanıyorum ki kısa sürede eski performansımı yakalayacağım.Galatasaray defteri kapandı ve yeni bir sayfa açtım kendime.Göstereceğim performansla yeniden milli takım formasını giymek istiyorum" dedi

Antalyaspor taraftarının desteğinden dolayı çok mutlu olduğunu anlatan Tarık Çamdal;

“Hepsi bana güveniyor. Bende onların güvenini, bu kulübün bana verdiği fırsatı boşa çıkarmamak için en iyi şekilde değerlendirip eski performansıma ulaşmak istiyorum. Bu benim için de büyük fırsat. Uzun süredir oynamadığımdan dolayı oluşan kasığımda hafif bir sakatlığım var. Çift idman yapıyoruz, takım antrenmanlarına da katılıyorum. Her şey benim için iyi gidiyor. Çok eksiğimin olduğunu düşünmüyorum. Hazır bir seviyeye bir kaç gün içerisinde geleceğimi düşünüyorum. Her şey güzel olacak burada.” dedi.

DHA

Kötü bir transfer olabilir. Galatasaray'a gelmek onun suçu değil. Onu alanlarda kabahat ama Tarık Çamdal sen ciddi anlamda karaktersiz, kötü bir adamsın.

Dört sene boyunca kenarda oturmayı nasıl gururuna yedirdin! Mesai saatlerinde işim olmadığında bile foruma girdiğimde vicdan azabı çekiyorum; sen 4 sene boyunca yattın vicdansız herif. Bir sakatlıktan dolayı "kağıt üzerinde olan futbol hayatın" sona erse hiç üzülmem. O derece karaktersizsin!

Üst Alt