Tarık Çamdal, Olcan Adın, Endoğan Adili ve Umut Bulut Kadro Dışı Bırakıldı! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tarık Çamdal, Olcan Adın, Endoğan Adili ve Umut Bulut Kadro Dışı Bırakıldı!

Kocum riekerink Adam i 10 misli daha sevdim simdi Adam takmiyor yerli cetesini...kalan cöpleri de temizlerse benim icin efsane dir

Galatasaray’ın Danimarka ve İsveç kampında yer alacak oyuncuların listesi şu şekilde:

Fernando Muslera, Serdar Aziz, Hamit Altıntop, Ryan Donk, Yasin Öztekin, Selçuk İnan, Wesley Sneijder, Martin Linnes, Blerim Dzemaili, Emrah Başsan, Sinan Gümüş, Cenk Gönen, Bruma, Aurelien Chedjou, Hakan Balta, Lionel Carole, Salih Dursun, Berk İsmail Ünsal, Semih Kaya, Sabri Sarıoğlu, Eray İşcan, Gökay Güney, Birhan Vatansever.

Riekerinki desteklemistim hep. Emre Colak ve Olcan Adin gibi iki banko futbolcuyu kacirdiktan sonra hayal kirikligina ugradim. Doink, Riziktop, Salih Kirmizikart, Dzemaili gibi ici bos futbolcular ile bir yere varamayiz. Umarim Riekerink yine de basarili olur.

Riekerinki desteklemistim hep. Emre Colak ve Olcan Adin gibi iki banko futbolcuyu kacirdiktan sonra hayal kirikligina ugradim. Doink, Riziktop, Salih Kirmizikart, Dzemaili gibi ici bos futbolcular ile bir yere varamayiz. Umarim Riekerink yine de basarili olur.
Emre çolak yönetimin hatası. Olcan adın kararı doğru bence ama sen değil diyorsan mesela saygı duymak gerekir tabiki fikrine.

Emre ama rierikerink hoca olarak belli değilken ayrıldı ki onun kafasına arda turan girmiştir diye tahmin ediyorum

Riekerink birakin evlatci olsun zarar 1 futbolcudur , eger bir turk hoca olup evlatci olsaydi zararimizin hesabi olmazdi yerli cöp cok cunku

Verstuurd vanaf mijn LG-H815 met Tapatalk

Allah vere de bunlara birileri talip olsa ve zarar minimize edilerek gönderilebilseler...Umut-Tarık tam isabet, Endoğan yabancı kontenjanı nedeniyle kadroya alınmamıştır, kiralık gönderilir diye tahmin ediyorum. Takım biraz düzelince Olcan' dan yine de faydalanılabilirdi bence. Donk da mutlaka gönderilmeli ki gönderecektir muhtemelen. Salih' in faulsüz oynayamadığını ve her an kart görmeye müsait olduğunu fark etmesi çok sürmez; aslında stoperde tutunma şansı sağbekten çok daha fazla ama bu yaştan sonra paldır-küldür tarzından uzaklaşması da zor...

Üst Alt