GSC Scout - Tarik Tissoudali | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Scout Tarik Tissoudali

Joao Pedro tarzı bir transfer yapılacaksa bence uygun bir transfer olur.Forvet arkası ve forvette oynayan bir oyuncu.2 kanatta da oynayabiliyor olması da iyi bir etken.
Doğum tarihi/Yaş: 2 Nis 1993 (29)
Doğum yeri:
Hollanda
Amsterdam
Uyruk:
Fas
Fas
Boy: 1,82 m
Mevki: Sol Kanat

ismi tssoudali, olan birisi kötü topcu olamaz zaten. kesinlikle takımımızda görmek isteyeceğim hatta kaptan olması gereken müthiş bir topçu. 3 sene içerisinde en az 50 m euroya satılacağını düşünmek işten bile değil.

kariyerinde en peak yaptigi donem : gecen sezon du.
muthis bir rakam her yonden. 50 uzeri mac sayi barajini gecmisti 54 civari olmasi lazim. 28 gol 6 asist yapmisti en son biraktigimda. az buz rakamlar degil.
genis alan_kanatsaldan oyun kuruculuk tandansli cikislari onemli ekstra, bold yonu olan poach ve mobilite olmasi santrafor tipolojisinde begendigim ozellikleri kendisinde yeterli seviyede mevcut.

yeni sezona da kaldigi yerden basladi. 3 resmi 1 ozel mac toplamda 4 macta 2 golu mevcut.
benzer bir sezon yasamasi olasi...
dunya kupasina gider ayak formda gitmek isteyecektir. kanimca grup maclarinda adindan son ettirmesi olasilik
en azindan benim gozlemim de ve beklentimde.
isin ilginc yani, ayni grupta belcika, kanada, hirvatistan bulunuyor. *oynadigi ligin milli takimi *belcika maci ilginc gecmeye musait.

kariyerinde en peak yaptigi donem : gecen sezon du.
muthis bir rakam her yonden. 50 uzeri mac sayi barajini gecmisti 54 civari olmasi lazim. 28 gol 6 asist yapmisti en son biraktigimda. az buz rakamlar degil.
genis alan_kanatsaldan oyun kuruculuk tandansli cikislari onemli ekstra, bold yonu olan poach ve mobilite olmasi santrafor tipolojisinde begendigim ozellikleri kendisinde yeterli seviyede mevcut.

yeni sezona da kaldigi yerden basladi. 3 resmi 1 ozel mac toplamda 4 macta 2 golu mevcut.
benzer bir sezon yasamasi olasi...
dunya kupasina gider ayak formda gitmek isteyecektir. kanimca grup maclarinda adindan son ettirmesi olasilik
en azindan benim gozlemim de ve beklentimde.
isin ilginc yani, ayni grupta belcika, kanada, hirvatistan bulunuyor. *oynadigi ligin milli takimi *belcika maci ilginc gecmeye musait.
Abi sence Joao Pedro'nun alternatifi olur mu?Senin yorumlarını her zaman beğenirim..

Abi sence Joao Pedro'nun alternatifi olur mu?Senin yorumlarını her zaman beğenirim..
olabilir hatta bunda bazi arti noktalar da mevcut.

bayagi caliskan bir tipoloji. hard worker sinifinda yetenek. vucuduna iyi bakiyor fit . ozellikle gecen sezondan beri bayagi konsantrasyonlu ilerliyor ustune ekleyerek... ligimize uyan bir oyun anlayisi olmasi da artisi...

ceza sahasi civari ve icinde gezgin , kenar cizgi~genis alan oyun dagiliminda kendini gostermesi, fizik ,fizik kondisyon, dripling ,caliskanligi ve kaleyi dusunmesi, calim faktoru gibi gibi nuanslar on alan oyuncular ozelinde onemli doneler.
topla bulustugunda yenilikten kacinmayacak versuslar yapmasi da kremasi...

misal sunu hatirladin mi :

bayagi ses getirmisti .

olabilir hatta bunda bazi arti noktalar da mevcut.

bayagi caliskan bir tipoloji. hard worker sinifinda yetenek. vucuduna iyi bakiyor fit . ozellikle gecen sezondan beri bayagi konsantrasyonlu ilerliyor ustune ekleyerek... ligimize uyan bir oyun anlayisi olmasi da artisi...

ceza sahasi civari ve icinde gezgin , kenar cizgi~genis alan oyun dagiliminda kendini gostermesi, fizik ,fizik kondisyon, dripling ,caliskanligi ve kaleyi dusunmesi, calim faktoru gibi gibi nuanslar on alan oyuncular ozelinde onemli doneler.
topla bulustugunda yenilikten kacinmayacak versuslar yapmasi da kremasi...

misal sunu hatirladin mi :

bayagi ses getirmisti .
Teşekkür ederim abi.Bu maçı detaylı konuşmuştuk bu maçta iyi oynamıştı.Ek Olarak Milli Maçları'nı da konuşmuştuk diye hatırlıyom.Luyindama'ya karşı olan maç :D

Teşekkür ederim abi.Bu maçı detaylı konuşmuştuk bu maçta iyi oynamıştı.Ek Olarak Milli Maçları'nı da konuşmuştuk diye hatırlıyom.Luyindama'ya karşı olan maç :D
aynen. hafizan cok iyi ~ gipta ettim .

sinan bolat bazli belcika ligine bayagi bakiyordum... birde gecen sezonki norrmal sezonda 1.olan takimdaki turk oyuncu dolayli ligi izlerken, ilginc yetenekler de buldum.
hikayesi olan tur...

aynen. hafizan cok iyi ~ gipta ettim .

sinan bolat bazli belcika ligine bayagi bakiyordum... birde gecen sezonki norrmal sezonda 1.olan takimdaki turk oyuncu dolayli ligi izlerken, ilginc yetenekler de buldum.
hikayesi olan tur...
Teşekkür ederim abi :) Özellikle Kanatlarıyle Meşhur Bi Lig Abi Ben Severim O Lig'i.Nerdeyse Her Takımın Kanat Organizasyonları İyi.Onyekuru Ve Larin'in Oraya Kiralanamsından Sonra Gelişimleri De Ortada..

Teşekkür ederim abi :) Özellikle Kanatlarıyle Meşhur Bi Lig Abi Ben Severim O Lig'i.Nerdeyse Her Takımın Kanat Organizasyonları İyi.Onyekuru Ve Larin'in Oraya Kiralanamsından Sonra Gelişimleri De Ortada..
belcika ligini ilk izlemem uzun uzun yillar oncesine dayanir. fildisi vs menseli yetenekler dolayli.
en iyi adrestir belcika ligi.
misal, angola,mozambik icin portekiz dogru adres,sonra belcika,hollanda.

abd,kanada menseliler hangi ligler dogru adres, japon,australya menseliler vs de keza hangi ligler dogru adres bunlara kafa yorardim eskiden. yetenek kesfi yapma dolayli. guzel yillardi ..

Niye hep Arap kökenli futbolcuları öneriyorsunuz. Yetenekli olsalar dahi her daim problem çıkabilen yapidalar. Avrupa'da olsada Arap araptir.

Irkçılık olarak algilamasin yazdığım. Mental olarak hep problemliler. Bundan bahsetmek istedim. Hele Türkiye'ye gelince iyice sapitiyorlar.
Genelde burda istediği gibi özgür takılıyolar reis diğer Ligler'de hangi milliyetten olursa olsun oyuncuyu 2-3. hatasında gönderiyolar hatanın türüne ve büyüklüğüne göre.Burda oyuncuya masraf yapıldığı için gönderilemiyo genelde hataları olunca..

Üst Alt