Tarkan - Geççek - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tarkan - Geççek

Gecenlerde boyle bir evente katilmistim. Cikarmadim telefonu, ve o gun bugundur boyle yapiyorum. Etrafimdakiler "bir iki foto cek" dediginde dahi yapmiyorum. An'i yasamak paha bicilmez. Eskiden boyle yapardik, di mi yani ?

abi tarkan 2 adım ötende müthiş performans sergiliyor sen sadece videoyla uğraşıyorsun

danstan başım dönene kadar oynarım ben ya

sesim kısılana kadar bağırırım

Hocam hiçbir şekilde playback yok. Yeni birkaç elektronik şarkısının introlari kayitti sadece. Tarkan hiçbir şekilde playback yapmadı.

Dedigim gibi, yapmazda. Yaparsa da bunu aciklar naiftir yani. Sorun vardir, birsey olmustur. Ben bugune kadar duymadim etmedim. Zaten bilet bulmak dahi zordur sirf bu sebeple. Guzel vakit gecirirsiniz. Ben cok cok uzun zaman once, Fanta Genclik Festivali olsa gerek, Kusadasi'ndaydi bir konserinde bulunmustum, orada da gozlerimle gormustum ki o zamanlar pop'tan nefre ederdim cok daha yogun metal dinlerdim buna ragmen cok begenmistim adami 90'larin sonuydu, prime donemiydi iste.. Neyse, sonradan duydugum ettigim ve parca parca gorduklerim adam cok birsey kaybetmemis oyle ki bilet bulamiyorsun iste kolay kolay.

İzmir'deki konseri için 30 yıllık kariyerimin en kalabalık konseri oldu diyor.

Verme şarkısının sonunda da huzur istiyoruz artık diye de ekledi. Kral.

Goz ucuyla baktim, sosyal medya networkumde 3-4 arkadasim konserde (story mi neyse onu atmislar). O yuzden kalabalik konusunda benim acimdan bir teyit niteliginde. Iyi eglenceler orada olan herkese.

FcPWcz8X0AEJI5S

Tarkan'ın Tarkan olduğu zamanları birebir yaşamış olan biri olarak tüm gece link arayıp eski günlere gitmek bir nebze de olsa içimi rahatlattı, güzel günler göreceğiz demek zor ama çok güzel zamanlar yaşamışız cidden.

Üst Alt