tarzı birbirine benzeyen üyeler - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

tarzı birbirine benzeyen üyeler

:love::love::love::love::love::love::LOL::LOL::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

Ellerinden gelse ilk açığında derini de yüzecekler arif......;D
e058.gif
Fırsatını kolluyolar ...
e052.gif

Bir zamanlar @Özgür Aslan vardı.

Umarım ismini doğru kişiyi etiketlemişimdir.

Tarzı pek benzemezdi kimseye.

Gece 3'ten sonra el ayak çekilince forumdan, 10-12 kişi seviyeli transfer nöbeti muhabbeti yapardık. (2011 yaz dönemi yeni takım kurulurken)

Muslera'nın adı çıkmıştı bizimle geceleri Cupa America maçlarını izliyorduk. Hiç unutmam Arjantin-Uruguay maçında Muslera kale atışı kullanırken ispanyol spiker Galatasaray falan demişti acayip sevinip ümitlenmiştik. Muslera o maçı tek başına alınca bu kaleciyi bize yedirmezler havasına girdik...

Bunları neden anlattım bilmiyorum, öyle aklıma geldi birden yazdım.

Okuyorsa buradan saygılar selamlar Özgür reise :hat:

Gece 3'ten sonra el ayak çekilince forumdan, 10-12 kişi seviyeli transfer nöbeti muhabbeti yapardık. (2011 yaz dönemi yeni takım kurulurken)

Muslera'nın adı çıkmıştı bizimle geceleri Cupa America maçlarını izliyorduk. Hiç unutmam Arjantin-Uruguay maçında Muslera kale atışı kullanırken ispanyol spiker Galatasaray falan demişti acayip sevinip ümitlenmiştik. Muslera o maçı tek başına alınca bu kaleciyi bize yedirmezler havasına girdik...

Özgür bi ara GSC Radyo adında radyo yayını yapardı...güzel programlar olurdu.

Son düzenleme:

Selam dostum
Şaka gibi 10 yıl falan oldu o günlerden bu günlere. Mesela o dönem liseye giden, üniversiteye yeni başlayan arkadaşlar bana hala aynı yaşta gibi geliyor. Şimdi bambaşka hayatları olduğunu görünce tuhaf geliyor.

Bana gelince futbolla falan hiç ilgim kalmadı. Hatta ilk günden beri abonesi olduğum lig tv yi bile kapattırdım. Güzel bir işim var, kasım 2020 gibi ikiz bebeklerimi bekliyorum.

Forumdan hala görüştüğüm dostlar var, daha çok benim yaşım ve üstü bir ekip vardı dersem hepiniz hatırlayacaksınız o isimleri.

Buna ek olarak hatırlarsınız film sohbetlerini çok severdim. Onu da son dönem youtube taşıdım. Kendi çapımda bir film öneri arşivi oluşturmaya çalışıyorum. Daha çok başındayım tabii (50 civarı video var) ama 1000 tane falan aklımda yani

Gerçek soyadımı hatırlayamlar ad-soyad şeklinde bulabilirler hemen çıkıyor zaten

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Selam dostum
Şaka gibi 10 yıl falan oldu o günlerden bu günlere. Mesela o dönem liseye giden, üniversiteye yeni başlayan arkadaşlar bana hala aynı yaşta gibi geliyor. Şimdi bambaşka hayatları olduğunu görünce tuhaf geliyor.

Bana gelince futbolla falan hiç ilgim kalmadı. Hatta ilk günden beri abonesi olduğum lig tv yi bile kapattırdım. Güzel bir işim var, kasım 2020 gibi ikiz bebeklerimi bekliyorum.

Forumdan hala görüştüğüm dostlar var, daha çok benim yaşım ve üstü bir ekip vardı dersem hepiniz hatırlayacaksınız o isimleri.

Buna ek olarak hatırlarsınız film sohbetlerini çok severdim. Onu da son dönem youtube taşıdım. Kendi çapımda bir film öneri arşivi oluşturmaya çalışıyorum. Daha çok başındayım tabii (50 civarı video var) ama 1000 tane falan aklımda yani

Gerçek soyadımı hatırlayamlar ad-soyad şeklinde bulabilirler hemen çıkıyor zaten

Selam dostum,
Şimdi buldum youtubeden kanalını. Senin film arşivin bayağı iyiydi hatta excell de oluşturduğun puanlamalı bir listen vardı onu mail atmıştın orada güzel filmlerin listesi vardı, şimdi aklıma geldi.

Saygılar,

SM-A505F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Selam dostum

Tebrik ederim abi hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün. Youtube kanalını şimdi gördüm lakin forumda daha çok görmek isteriz. GSC radyo sohbetlerini youtubeda da yapabiliriz.

Üst Alt