Tatava Yapmaya Gerek Yok: Alayını Şutlayın - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tatava Yapmaya Gerek Yok: Alayını Şutlayın

Tamamen katılıyorum ama transfer sezonunun kapanmasına kısa bir süre kala bunların hepsini yapmak çok zor. En azından bir kısmı yapılabilir. Diagne satılır, Belhanda ? Bilmiyorum kalsa da en önemli problemimizin olmadığını düşünüyorum, satılsada birşey demem. Beklerimizin ikiside yaşlı ve son seneleri. Yapacak birşey yok bu sezon alabileceğimiz en yüksek verimi almalıyız. Seneye bekler değişir genç ve yetenekli bakılır. Babel, beklentilerimizi karşılayabilir ama yaş itibariyle tüm sezonu ve şampiyonlar ligini kaldıramaz diye düşünüyorum.

joao pereira ve hala gecen sezonki gibi oynayabilirse gökhan gönül net olarak bizim sag beklerin hepsinden daha tempolu suan. ayrica trabzonlu novak gayet klas adam. bjknin kiraladigi sol bek pedro iyise bizim sag ve sol bekler net olarak ts ve bjkden bile kötü durumda suan. isabetli orta yapamiyorlar, saka gibi.

ben bunu anlamıyorum. milletin 34-35-36-37 yaşındaki oyuncuları bizim 32-33 yaşındaki oyuncularımızdan hep daha diri daha dinç daha güçlü ve dinamik oluyolar. yav yaşlılarımızı geçtim bizim gençlerimiz de böyle. idman yapmıyoruz deyince kızıyo millet

aörnek de veriyim

emre b.
memet topal
caner erkin
gökhan gönül
ts'nin ortasahadaki 36 yaşındaki eleman
atiba

daha aklıma gelmeyen nice oyuncular.

bizde mariano, selçuk

Bazı arkadaşlarda hiçbir şekilde kendilerinin düşündüklerinin aksi görüş kabul etmiyor. Yok Fm yok antu sadece bu şekil cevap verebiliyorlar. Arkadaş, adam görüşlerini yazmış mantıklı sebeplerle. Varsa düşüncelerin sende yaz sebepleriyle birlikte, herkes aynı şekil düşünecek diye birşey yok. Sen takımını seviyorsunda biz sevmiyormuyuz?

Fegh ortada oynayacaksa ben sol ayakli kanat istiyorum veya 2 ayagini da kullanabilecek. Naga ve Mari konusunda haklisin ama Babel kesilmeyecek.
Eger mumkunati varsa 2 bek ve 1 kanat. Falcao zaten geldi gibi

Bazı arkadaşlarda hiçbir şekilde kendilerinin düşündüklerinin aksi görüş kabul etmiyor. Yok Fm yok antu sadece bu şekil cevap verebiliyorlar. Arkadaş, adam görüşlerini yazmış mantıklı sebeplerle. Varsa düşüncelerin sende yaz sebepleriyle birlikte, herkes aynı şekil düşünecek diye birşey yok. Sen takımını seviyorsunda biz sevmiyormuyuz?
sabahtan aksama kadar nöbette topcu beklemiyoruz biz sanki. 2 aydir mariano, nagatomo, mariano, nagatomo, mariano, nagatomo dedim burada.

taraftarimiz bile cok gec idrak ediyor bazi seyleri. tabi yönetim ve hoca daha gec.

Biraz sakin olmakta fayda var

Falcao ve nzonzi’den sonra kadromuz ligin üstünde olacak

Avrupa icin ise yer alacagimiza gruba bagli kura cekiminde sansli olmaliyiz

Bu kadar abartmaya oyunculari linc etmeye gerek yok,ligin basinda alinmis kötü bir maglubiyetten sonra tamamen revizyon beklemek dogru bir hareket degil

Dünkü takima feghouli nzonzi falcao gibi kaliteli oyuncular katilacak ve Fatih Terim olacak yedek kulubesinde

Hatirlarsaniz gecen sezon Fatih hoca’nin cezali oldugu dönem 1 galibiyet aldik ve 8 puan geriye dustuk,daha sonra hoca takimin basina gecince seri yaptik maglup olmadan sampiyon olduk

Biraz sabir edin,hersey yoluna girecek kaliteli kadromuz var hatta ligin ustunde
Nolursa olsun beklerden biri değişmeli ve Belhanda yerine başka biri gelmeli

sabahtan aksama kadar nöbette topcu beklemiyoruz biz sanki. 2 aydir mariano, nagatomo, mariano, nagatomo, mariano, nagatomo dedim burada.

taraftarimiz bile cok gec idrak ediyor bazi seyleri. tabi yönetim ve hoca daha gec.
kardeşm sezon başında açsan bu başlıgı herkes daha rahat idrak ederdi. neyse biraz daha sık dişini seneye zaten kalmıcak kimse

kardeşm sezon başında açsan bu başlıgı herkes daha rahat idrak ederdi. neyse biraz daha sık dişini seneye zaten kalmıcak kimse
devre arasi bu kez bek operasyonu bekliyorum ben. luyindama ve marcaoyla dörtlüyü tamamlayacak ve 3-4 sezon bozmadan devam edebilecek defansimiz olmali. nzonziyi 2 sene bagladik. kalecimiz de iyi. en azindan gerideki 5-6 adam otursun öndekileri bir sekilde hallediyorsun.

devre arasi bu kez bek operasyonu bekliyorum ben. luyindama ve marcaoyla dörtlüyü tamamlayacak ve 3-4 sezon bozmadan devam edebilecek defansimiz olmali. nzonziyi 2 sene bagladik. kalecimiz de iyi. en azindan gerideki 5-6 adam otursun öndekileri bir sekilde hallediyorsun.
kalecimiz iyi falan degil tüm kurdugu oyunlar , attıgı toplar kontra olarak hazırlıksız yakalandırtyor. daha fazla tahammül edilmemeli

Üst Alt