Tayfun Korkut, Göztepe ile Anlaştı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tayfun Korkut, Göztepe ile Anlaştı

bir dönem başarısız olmasına rağmen sürekli bundesliga'da fırsat veriliyordu kendisine ama ilk defa stuttgart'ta başarılı oldu, bu sefer de 3 senedir boşta kaldı

nedenini bilmiyorum ama 3 senedir boşta kalması garip. Eğer özel bir durumu yoksa önemli bir potansiyel kendisi

göztepe ise bence uygun takım değil. Ligde 5.seneleri olmasına rağmen hiç bir hedefi yok takımın

-altyapıdan çıkan oyuncu yok
-genç yabancı alıp satma yok
-avrupa'ya gitme hedefi yok

tayfun korkut hamlesi enteresan o yüzden. Bakalım ne olacak

3 senedir nerdeydi reis

Kazandığı paraları mı yiyordu

Vallah Baskan, o kadar iyi degilim zaten sagolsun bizim oglandan bizde onu bunu taniyoruz.

Ama Stuttgart‘dan sorna pek iyi teklif ve istedigi teklifler gelmemisti ve ailesiyle zaman gecirmeyi tercih etmisti.

Kendisi Joachim Löw, Carlos Alberto Parreira ve Vicente Del Bosque ögrendi.
Löw ne iyi arkadaslarindan biri.

Ben kendisini insan olarak cok severim.
Zamaninda Özil olayinda Özili savundu ama pek birsey söyleyemedi.

Kendisi zaten bir ispanyola evli karisik durumlar :D

Antrenör olarak aslimda teknik olarak yüksek kapasiteye sayip.
Yardimci veya Altyapiya verecem bunu bak ne güzel olur tabi isterse :)

Süper Lig ekiplerinden Göztepe, dün akşam her konuda anlaşma sağladığı bugün sabah ise imza aşamasına getirdiği Teknik Direktör Tayfun Korkut'tan vazgeçti. Urla Adnan Süvari Tesisleri'ne gelen Korkut'un yardımcılarını yanında getirmediği ifade edildi.

Başkan Mehmet Sepil'in ise bu durumdan son derece rahatsızlık duyduğu ileri sürüldü. Yapılan görüşmelerin ardından Tayfun Korkut, Urla'dan ayrıldı. Tayfun Korkut'la son anda anlaşamayan Göz-Göz, diğer adaylara yöneldi. Göztepe'nin listesinde Emre Belözoğlu, Levent Şahin, Hüseyin Eroğlu ve Çağdaş Atan bulunuyor.

hm

Süper Lig ekiplerinden Göztepe, dün akşam her konuda anlaşma sağladığı bugün sabah ise imza aşamasına getirdiği Teknik Direktör Tayfun Korkut'tan vazgeçti. Urla Adnan Süvari Tesisleri'ne gelen Korkut'un yardımcılarını yanında getirmediği ifade edildi.

Başkan Mehmet Sepil'in ise bu durumdan son derece rahatsızlık duyduğu ileri sürüldü. Yapılan görüşmelerin ardından Tayfun Korkut, Urla'dan ayrıldı. Tayfun Korkut'la son anda anlaşamayan Göz-Göz, diğer adaylara yöneldi. Göztepe'nin listesinde Emre Belözoğlu, Levent Şahin, Hüseyin Eroğlu ve Çağdaş Atan bulunuyor.

hm
Mıhlı 1 liste benim açımdan

@Hayri Cund

haberde bahse gecen *yardimcilari

hafizam yaniltmiyorsa
en son *iki yardimci ile calisiyordu... biri *balkan ismi suan aklima gelmiyor-fakat digeri meshur *abdli eski milli oyuncu *steve cherundolo(99~2012)....

tayfun hoca ozellikle stuttgart donemindeki performansi ile dikkatimi cekmisti. ilk stuttgart'i sezon oynanirken basa gelip diplerdeki takimi cekip cikarip muthis bir periyod yapip ligde tuttu ustune ustluk 7.bitirdi-az daha uefa yapiyorlardi son anda olmadi. bahse gecen momentum periyodunda ligde sadece bayern bu tur cikista idi genel lig o sezonki gorunumde. bu da ayri dikkat cekici nokta.

< ; haliyle bu cikisini stuttgart taclandirdi sozlesme uzattilar 2020'ye dek,,

*yeni sezonun *ilk 7 macinda
aldigi 1 galibiyet 2 beraberlik 4 maglubiyet periyodunda, ; >
bunlar arasinda son hannover karsisinda 3-1 lik maglubiyeti beklenmedik sekilde iplerin erkenden kopmasina yol acti. bayagi surpriz oldu kisa sure once sozlesme uzattiklari hocalarina yonelik aldiklair bu ani kararla....

< ; gonderilme nedenlerinde one cikan yazilarda o donem; yanilmiyorsam, maclarda oynattigi durgun ,eski tarz oyun anlayisi ile kritize ediliyordu, son maglubiyet tuzu biberi oldu gondermelerini kolaylastirmak adina....

ilk hocaligindan son ciktigi maca dek izledigim ve gozlemledigim tayfun hoca futbolu ; klasik normal 4-4-2 futbolu....

ligde bir takim calistirirsa bu sablonda lig sonunda nasil bir yerde bitirir , tarafim adina bu baglamda merak edici olurdu......

karakter olarak distan bakinca sade ,klas efendi bri kisilige benziyor... r sociedad doneminde her macini izlemistim. tam bir gorev adami tabirinin karsiligi... bizde *umit davala'ya benzetiyordum karakter sadelik ve saha ici gorev adami noktalarina yonelik... her ikiside istikrarli yonleri ile saygimi kazanmisti oynadiklari donemler.

bundan sonraki menajerlik kariyerinin basarili gecmesini temenni ediyorum.

Üst Alt