Tayfur Bingöl: "Puan kaybetmemizin sebeplerinden biri de zemin" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tayfur Bingöl: "Puan kaybetmemizin sebeplerinden biri de zemin"

Beşiktaş'ta forma giyen Tayfur Bingöl:

"Puan kaybetmemizin sebeplerinden biri de zemin. Pas yapan bir takımız. Oynadığımız sahanın zemini çok sertti, top çok fazla sekiyordu."

"1 puan bizi mutlu etmedi. Bugün bana göre Beşiktaş olarak daha domine etmemiz gerekiyordu oyunu. Haftaya Fenerbahçe maçı var. Fenerbahçe'yi yenip 3 puanı almamız gerekiyor."

Istanbulspor Wembley Stadinda mi oynadi? Hayirdir senin icin zemin kötüyse rakibin icin de ayni sartlar gecerli.

Ya götüme bak sanki bana messi pas yapamıyorlarmış ulan daha 6 ay önce akdeniz bölgesi gibi bir nimette tarla gibi zeminde oynuyordun.

Tayfur Bingöl: "Puan kaybetmemizin sebeplerinden biri de zemin. Pas yapan bir takımız. Oynadığımız sahanın zemini çok sertti, top çok fazla sekiyordu."

Tayfur Bingöl: "1 puan bizi mutlu etmedi. Bugün bana göre Beşiktaş olarak daha domine etmemiz gerekiyordu oyunu. Haftaya Fenerbahçe maçı var. Fenerbahçe'yi yenip 3 puanı almamız gerekiyor."
Pas yapan takımız lafı tamamen yalan. BJK ileri Weghorst'a veya defans arkasına Nkoudu'ya uzun top atma. Nereye pas yapan takım.

Üst Alt