Taylan Antalyalı: "Bu gelişimimizi sürdürmek istiyoruz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Galatasarayımızın Süper Lig'de 3-1 kazandığı Göztepe mücadelesinin ardından futbolcumuz Taylan Antalyalı, yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Taylan’ın açıklamaları şu şekilde:

“Öncelikle maçla ilgili konuşmak gerekirse defansif anlamda birkaç tane net pozisyon verdik. Bunlara daha fazla dikkat etmemiz gerekiyor önümüzdeki haftalarda. Ofansif anlamda da çok fazla pozisyon bulduk diyebilirim. Bunların 3 tanesini değerlendirerek galibiyetle ayrıldık. Bugün galip gelmek çok önemliydi. Selçuk İnan ile çalışmak benim için büyük bir şans. Kendisiyle 1 sene oynama şansı da yakaladım. Dilerdim ki daha fazla beraber oynayalım.

Onu tanıdığım için onunla birlikte çalışma fırsatı bulduğum için çok şanslıyım. Gelişimimde inanılmaz katkısı var. Bugün de onu andıran bir pas oldu. O da maçtan sonra tebrik etti. Umarım gelişimimi devam ettireceğim. Geçen sezon da farklı mevkilerde oynadım. Benim için nerede oynadığımın pek bir önemi yok. Elimden geldiğince takıma katkı sağlamaya çalışıyorum. Bu sezon farklı bir mevkide başladım sezona. Adapte olduğumu da düşünüyorum.

Takım arkadaşlarım da bana çok yardımcı oluyorlar. Tabii ki performansımın bu noktada olmasının en büyük nedenlerinden biri de onların bana pozisyon hazırlaması. İyi bir uyum sağladığımızı düşünüyorum. Bu gelişimimizi sürdürmek istiyoruz.”

Taylan’ın açıklamaları şu şekilde:

“Öncelikle maçla ilgili konuşmak gerekirse defansif anlamda birkaç tane net pozisyon verdik. Bunlara daha fazla dikkat etmemiz gerekiyor önümüzdeki haftalarda. Ofansif anlamda da çok fazla pozisyon bulduk diyebilirim. Bunların 3 tanesini değerlendirerek galibiyetle ayrıldık. Bugün galip gelmek çok önemliydi. Selçuk İnan ile çalışmak benim için büyük bir şans. Kendisiyle 1 sene oynama şansı da yakaladım. Dilerdim ki daha fazla beraber oynayalım.

Onu tanıdığım için onunla birlikte çalışma fırsatı bulduğum için çok şanslıyım. Gelişimimde inanılmaz katkısı var.
Bugün de onu andıran bir pas oldu. O da maçtan sonra tebrik etti. Umarım gelişimimi devam ettireceğim. Geçen sezon da farklı mevkilerde oynadım. Benim için nerede oynadığımın pek bir önemi yok. Elimden geldiğince takıma katkı sağlamaya çalışıyorum. Bu sezon farklı bir mevkide başladım sezona. Adapte olduğumu da düşünüyorum.

Takım arkadaşlarım da bana çok yardımcı oluyorlar. Tabii ki performansımın bu noktada olmasının en büyük nedenlerinden biri de onların bana pozisyon hazırlaması. İyi bir uyum sağladığımızı düşünüyorum. Bu gelişimimizi sürdürmek istiyoruz.”

KILAVUZU KARGA OLANIN .........

geliştir de biraz pas çalış gözünü seveyim ya. feguliye attığın pas harici en az 2 top daha atabilirdin savunma arkasına. ama bırak adama gitmeyi adamın yanından geçmedi toplar. sen 3 pasın 1 ini attığın zaman değil 3 tanesinin tamamını attığın zaman olacaksın.

Üst Alt