Taylan Antalyalı: "Çok üzgünüm, arkadaşlarıma yardımcı olmaya çalışıyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Taylan Antalyalı: "Çok üzgünüm, arkadaşlarıma yardımcı olmaya çalışıyorum"

Taylan Antalyalı: "İlk yarı istediğimiz gibi oynayamadık. Bu maçla birlikte çıkış yapacağımıza inanıyoruz. Umarım bunun devamını getireceğiz."

Taylan Antalyalı: "Pozisyonumda hataya yer yok, birkaç maçta hata yaptım ve golle sonuçlandı. Çok üzgünüm, arkadaşlarıma yardımcı olmaya çalışıyorum. Ciddi bir efor sarf ediyoruz. Çok istekliyiz, umarım bundan sonra 3 puanların devamı gelir."

Maksimum 30 kişilik kadroda yer kaplasın, Türkiye kupasında oynasın diye alınacak adam yıllardır 11'in değişilmez ismi. Sonra niye başarısızız. Adama da laf etmek yersiz. Bunu alıp oynatan her türlü hakareti hak ediyor.

Valla çok uğraştın ama bu sefer puan kaybettiremedin.Yazıklar olsun sana başka diyeceğim yok.Omar'a bakıp biraz olsun utanır mısın acaba?

Seni Taylan yapan, rüyanda göremeyeceğin milli takım formasını giydiren takıma ve taraftarlarına büyük yanlış yaptın.Ben seni affetmeyeceğim.

İyi niyetli olduğunu düşünüyorum ama bu saatten sonra ne Taylan Galatasaray'a faydalı olabilir ne Galatasaray Taylan'a. Bir an önce bir başka takıma gidip kendini bulması gerekiyor.

Üst Alt