Taylan Antalyalı: "İlk maçtaki mücadelemizi sahada gösterip, iyi bir sonuç alacağımıza inanıyoruz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Taylan Antalyalı: "İlk maçtaki mücadelemizi sahada gösterip, iyi bir sonuç alacağımıza inanıyoruz"

''Barcelona takımının yarın ellerindeki en iyi kadroyla çıkacaklarını düşünüyoruz. İlk maçtaki mücadelemizi sahada gösterip, iyi bir sonuç alacağımıza inanıyoruz.''

'Barcelona, herkesin bildiği gibi Avrupa'nın en iyi takımlarından biri. Ancak şu an Avrupa Ligi'ndeki diğer takımların da çok iyi olduğunu düşünüyoruz. Turu geçersek en az Barcelona kadar iyi takımlar var. Yarın ki maç bizim için özellikle önemli bir sınav''

'Nerede görev verilirse verilsin elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Galatasaray kariyerimin büyük bölümünü savunmanın önünde oynayarak geçirdim. Şu anda mevkiimden memnunum''

barça'nın optimal 11 inde pique ve busquets ...özellikle busquets'e Atiba - Vida gibi bakmak lazım. diriler ama yaşılar.

üstlerine oynamak lazım hep ya da presi eksik bırakmamak lazım.

Genç orta sahalarına taraftar bi tokat atar zaten sesle.

barça'nın optimal 11 inde pique ve busquets ...özellikle busquets'e Atiba - Vida gibi bakmak lazım. diriler ama yaşılar.

üstlerine oynamak lazım hep ya da presi eksik bırakmamak lazım.

Genç orta sahalarına taraftar bi tokat atar zaten sesle.
Busquets , pique / atiba, vida ya benzemez hocam heriflere atiba ve vidaya yaptığımız gibi pres yaparken bir bakmışız busquets in bir ara topunda top adama da gole gidiyor , gol olmuş presi gerekli şekilde az ama öz yapmalıyız yoğun bir bir presste çıkarlar o teknik herifler ile ve maç sonu tabelaya baktığımızda 4 den aşağıda gol yemediğimizi görürüz.

Busquets , pique / atiba, vida ya benzemez hocam heriflere atiba ve vidaya yaptığımız gibi pres yaparken bir bakmışız busquets in bir ara topunda top adama da gole gidiyor , gol olmuş presi gerekli şekilde az ama öz yapmalıyız yoğun bir bir presste çıkarlar o teknik herifler ile ve maç sonu tabelaya baktığımızda 4 den aşağıda gol yemediğimizi görürüz.
orası öyle , demiyorum ya allah basalım :)

mesela MO atiba'yı çok zorladı - Vida'nın pozisyonunu hep bozdu mesela - o açıdan bakıyorum. Yoksa diğer türlüsü iki pasa gol yememize neden olabilr tabi.

Üst Alt