# Taylan Antalyalı | Samsunspor'da Kiralık - Sayfa 133 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Taylan Antalyalı | Samsunspor'da Kiralık

Kahve okayi irfancan olayindan sonra oynatilmaya oynatilmaya acaip kotelmis 1 tane uzun top deneyemedi korktu cunku yapabileckmo bilmiyo guveni kirilan bi iyuncu daha..Ayrica cok yavas oynuyo

Israrla yine yeniden, her mac sonrasi, iyi niyetli ancak asla ilk 11 oyucumuz seviyesinde degil su haliyle. Cok buyuk eksikleri var o bolgede oynayan bir oyuncuya gore. Ara pas kotu/az, tempo dusuk, yan pas girla, pas hatalari yuksek, sut yok... Pozisyon bilgisi ve enerjisi ile idare ediyor. Rotasyon oyuncusu olarak degerli goruyorum.

her nekadar gelişme gösterse de galatasarayın ön liberosu taylan olamaz. başından beridir ısınamadım zaten bu düşünceye. atiba ve josef bile fark yarattı bu ligde bizim önliberomuz bunlardan çok daha iyi bir oyuncu olmalı. fernando melodan taylana düştük

Geçen yıl sezona başlamadan önce demiştim, Taylan'ı as yapan takım şampiyon olamaz diye nitekim de öyle oldu. Kendisinin bu sene çok emeği var, aldığı paranın hakkını da sonuna kadar verdi ama Taylan'la şampiyon olunmaz.

zor zamanda yepyeni bir pozisyonda kendini bulup 84 puanlık takımın en kilit oyuncusu oldu. yokluğu nerdeyse muslera kadar arandı. inşallah avrupa şampiyonasından sonra hem kendisi, hem de galatasaray için güzel bir transfer yapar. bizim 6 numarada taylan'dan iyisine ihtiyacımız var ama bu seneki insan üstü performansının hakkını yiyecek kadar da unutkan değiliz çok şükür.

Zor zamanda varını yoğunu verdin yeri geldi çok güzel bir gol attın yeri geldi hem defansın ile hem ofansif oyunun ile hayran bıraktın
Sana da helal olsun
Seneye beraber oluruz olmayız bilmem ama çok kaliteli bir DOS almamız gerek.
Senin bile yedekte olduğun kadro seviyesi Galatasaray'ın esas hak ettiği kadro seviyesidir

Üst Alt