# Taylan Antalyalı | Samsunspor'da Kiralık - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Taylan Antalyalı | Samsunspor'da Kiralık

"Taylan konusunun bu kadar çok konuşulmasını yadırgadım. Taylan'ın oyununu seyrettiler mi yoksa ne vereceğini biliyorlar mı merak ediyorum. Taylan gibi bir genç çocuğu bu riskli ortamda ortaya atar mıyım?"

Gecen hafta 17-18 yasindakilerini oynatirim diyen adam bunu niye diyor? 24 yasindaki "genc" adami riskli ortamda oynatmayi düsünmeyen adam, Mustafa Kapiyi veya Süleyman Lusu oynatirmi sizce? Anca kupada görürüz gencleri.

hocanın söyLediklerine kesinlikle katılmıyorum. Neden? En başta başka bir hoca değil, kendisi aldırdı takıma. Haa yönetim bir anda hocaya al bunu dediyse onu bilmem ama ihtimal vermiyorum buna.

Madem son gün bu oyuncuyu aldırdın, hiç değilse 3-5 dakika oyuna sok, görelim. Ayrıca 2 ay sonra 25 yaşını dolduracak birine genç demek nedir?

Pek çok kişi bu söylenene hak vermiş "antremanları siz mi yapıyorsunuz" diye. Ben yapmıyorum da emekli Selçuk kadar da oynayamıyorsa neden aldık diye sormak ayıp değil..

Bu kişilere saçma sapan laflar söylemek kraldan çok kralcı olmaktır.

Fatih Terim hakli. Ben olsam ben de oynatmam. Temmuz'da filan alinip hazirlik maclarinda oynasa neyse. Yine de mesela mac 2 0 iken 75'de filan girebilirdi ama kadroda yokmus

Furkan Özçal'ı 23 yaşında almıştık yine bu şekilde bedavaya. İlk sezon ligde 0, kupada 1 maç (23 dakika) oynayıp sezon sonu kiralanmıştı. A2 Ligi'nde bile bir maç (Beşiktaş'a karşı Engin Baytar ile beraber) hariç oynatılmamıştı. Antrenman oyuncusu olarak kullanıldı yani. Taylan da o hesap gibi.

İşin sonunda maaşını ödeyip kiralama bedeli alarak FFP'ye katkı sağlamak için kullanılacağını düşünüyorum.

Hocanın oynatmamasının sebebini kurtlar sofrasına bir anda atmak istemiyoruz diye algıladım.Benzer şeyleri Ozan için söylemişti.Hatta hatırlayın ligde güzel oynadığı bir maç sonrası CL'de oynatmamıştı bu yüzden

Taylan eğer bulduğu şansı iyi değerlendirirse hoca üstüne düşecek bu kesin.Sanılanın aksine bu senenin kazancı olacağını düşünüyorum.Hayırlısı

Ya neyin kurtlar sofrası, herif 25ine girecek sanırsın 17sinde bebe ahahah:))

Babel,Feg,Belhanda gibi büyük takımlarda oynamış tecrübeli diyebileceğin adamlar bile saçmalıyor iki eleştiri,ıslık görünce

Taylan'a bunları yaptığın vakit özgüveni yerle bir olur.Her şeyin zamanı var hocanın bir beklentisi olmasa hazırlıyoruz demezdi göreceğiz

Yav Selçuk 11'de lig maçına başlıyor, Belhanda 2 yıldır 10 numarada ıkınıyor, hala Kurtlar Sofrası diyorsunuz. Oyuncularını bu kadar dşünen adam her maçtan sonra 3-4 oyuncusunu yağlı kazığa oturtmazdı. Hoca güvenemiyor işte, korkuyor. Ki Fatih hocayı bu döneminde en çok yabancılaştıran şeylerden biri, korkması. Farka giden Real maçında çift santraforun arkasına Bruma'yı koymaktan çekinmeyen adam 4-0'ın üstüne yatmaya çalışıyor. Taylan da aynı zihniyetin ürünü. Zamanında Lato gibi kötü oyuncuyu bile oynata oynata kazanmaya çalıştı adam, şimdi millet bu hezimetlerin acısını Taylan'dan çıkaracak sanki.

Bu adamı hiç tanımıyorum. Şimdi istatistiklerine baktım geçen sezon 6 gol 3 asisti varmış. Neden 1 dakika bile süre almadı anlamıyorum.

Bu adamın tam pozisyonu ne? İyi bir oyuncu mu? Dikkatli izleyen oldu mu?
Ne desem yalan olur bir kaç maçını izledim ama selçuk mariano babel belhanda feghouli gibi isimler oynuyorsa bu çocuk da oynar hatta canını dişine takarak oynar.

Selçuk un bile forma şansı bulduğu takımda bu adam daha forma şansı bulamadıysa;
* Ya amatör futbolcudur.
* Ya teknik kadroyla kişisel problemi vardır.
* Ya da imparatorumuz kadro yaparken adaletli davranmıyor.

Üst Alt