# Taylan Antalyalı | Samsunspor'da Kiralık - Sayfa 39 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Taylan Antalyalı | Samsunspor'da Kiralık

ilk yarı maçın en iyisiydi inşallah bi kaç maçlık performans değildir. umaırm daha çok şans bulur ve kendiside oyununun üstüne koymaya devam eder. hazırlık maçlarında fırsat varken şut çekmiyordu onu atlatmış gibi şimdilik

Rodop bir yayınında Riera'nın en memnun olduğu futbolcu Taylan demişti. Bir eksiğini söylersen ertesi haftaya kadar düzeltmiş oluyor gibi bir söylemi varmış Riera'nın. Ben de hem Hatay hem de bu maçta beğendim. Bu 2 maç ölçü değil fakat bu sene rotasyonda cidden işimize yarayacak. kendisi.

Çok çalışkan adam belli, saha içi disipliniyle de bayağı sırıtıyor takımın içinde. Biraz işin içine aklını katarsa daha da faydalı olur. Etebo gelince Belhanda yerine 8'de başlamasını umuyorum. Hem 6 numaradan gereken savunma arkası toplarda başarısız, hem de esas kendini ceza sahasına atmasından doğan golcülüğünü 6'da sergileyemiyor. Bu yüzden de ortaya bugünkü gibi birkaç abuk uzaktan şut çıkıyor. Her türlü 8'de Ömer'in yerine tercih ederim ama 6'da Etebo'nun Taylan'dan iyi çıkmasını umuyorum. Orada daha ciddi bir kaliteye ihtiyacımız var.

Gözüme çarpan en büyük eksiği defans arkasına 2-3 kez sarkan arkadaşlarına topu atmamasiydi.. bu yeteneğe sahip bir adam olmasa birşey demeyeceğim hele emre kilinca bir yerde topu atmayip yana oynadı orada delirdim.. onun haricinde kapasitesine göre muazzam oynadı en azından Ömer gibi kafası kopmuş tavuk misali bir görüntü vermiyor

Gözüme çarpan en büyük eksiği defans arkasına 2-3 kez sarkan arkadaşlarına topu atmamasiydi.. bu yeteneğe sahip bir adam olmasa birşey demeyeceğim hele emre kilinca bir yerde topu atmayip yana oynadı orada delirdim.. onun haricinde kapasitesine göre muazzam oynadı en azından Ömer gibi kafası kopmuş tavuk misali bir görüntü vermiyor

Atmamasından ziyade atamıyor. Bakarak attığı 2-3 top da alakasız yere gitti. Adamın orijini mücadeleci 8 numara. Hem gole yakınlığı, hem de yırtıcılığı sayesinde büyük fark yaratıyor oralarda. Bizde de 10 numaralı kazmadan formayı alırsa o bölgede bir Dorukhan Toköz ışığı verebilir. 6 numarayla oynayacaksak daha büyük bir kaliteye ihtiyacımız olduğu aşikar.

Üst Alt