# Taylan Antalyalı | Samsunspor'da Kiralık - Sayfa 49 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Taylan Antalyalı | Samsunspor'da Kiralık

hatırlayanlar bilir. 2 sene önce erzurum düşmesine rağmen kendisini sürekli istemiştim, gelsin demiştim. Ceza sahasına sürekli girip gol araması, topla ilişkisi çok iyiydi. Selçuk İnan'a benzetmiştim hatta.

Ancak Terim herhalde temposunu beğenmedi ve geçen sene neredeyse hiç oynatmadı, belki bu sene satışı veya takasta kullanılması bile gündeme gelebilirdi. Bu seneye ise müthiş hazırlanmış, hazırlık maçlarından beri muhteşem oynuyor.

Umarım böyle devam eder çünkü karakterini çok beğeniyorum kendisinin.

vallahi şu üst postlardaki 2 dakikalık başakşehir performansını bize izletseniz geçen maçları söylemiyorum bile. 24 yaşında deseniz. Yıllık 2.5 milyon tl alacak deseniz.

Yeminle ağzımızın suyu akar destek olalım. 1-2 kötü performansında hemen boklamaya çalışmayalım. Demek ki bu adam kendine güveni olunca bu performansı ortaya koyabiliyor.

Hatta daha iyi olacaktır yeter ki destek olalım

Kendisi için gitsin kumda oynasın demiştim. 3 maçlık performansı süper ötesi. İnşAllah böyle devam ederse. İki konuda da kendini geliştirirse nerelerde olur bilemiyorum. 1.cisi şut 2.cisi frikik.

Üst Alt