# Taylan Antalyalı | Samsunspor'da Kiralık - Sayfa 68 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Taylan Antalyalı | Samsunspor'da Kiralık

Taylan Antalyalı yıllık 2.2 mil.TL alıyor bilmiyorum ligde as kadroda yer alan oyuncular içinde Taylan kadar az kazanan var mıdır. Üstelik bu adam aldığı paradan bağımsız Salih Uçan ile birlikte ligin en iyi yerli oyuncu performansını gösteriyor haftalardır Belhanda bir maç iyi oynayınca yerlere göklere sığdırılamaz Feghouli maçın içine etmezse öve öve bitirilemiyor ama burda hala gelip Taylan 6 numarada sırıtıyor, fiziği yetersiz kalıyor diyenler var ya şaka gibi

Taylan Antalyalı yıllık 2.2 mil.TL alıyor bilmiyorum ligde as kadroda yer alan oyuncular içinde Taylan kadar az kazanan var mıdır. Üstelik bu adam aldığı paradan bağımsız Salih Uçan ile birlikte ligin en iyi yerli oyuncu performansını gösteriyor haftalardır Belhanda bir maç iyi oynayınca yerlere göklere sığdırılamaz Feghouli maçın içine etmezse öve öve bitirilemiyor ama burda hala gelip Taylan 6 numarada sırıtıyor, fiziği yetersiz kalıyor diyenler var ya şaka gibi
Yav takılmayın şu maaş konusuna

O topunu oynasın maaş yükselir.

Maaşı yükselip performansı düşmeyen oyuncu yok son dönemde, hemen yükseltmek saçma. Taşdemir de 1 milyon TL falan alıyor mesela.

Lig basinda ne soyluyorsam aynı yerdeyim hala. Yetersiz. Yokluktan oynatiliyor ve kendi mevkisinde dgl. Feg bile aciklarini kapatmak icin ugrasiyordu dün.

Oyun anlayisinda bi gelisim,degisim olursa onu da belirtiriz. Hala cok hatali pas yapiyor. Emre k'ye havadan pas atmaya calisiyordu geçen maç. Topu yere indirmesi kendi yararına olacaktır.

Bu arada aldigi maas normal. Iyilestirme yapilmasina gerek yok. Devre arasi dos alindigi an kesilecek ilk adam olacak.

Yav takılmayın şu maaş konusuna

O topunu oynasın maaş yükselir.

Maaşı yükselip performansı düşmeyen oyuncu yok son dönemde, hemen yükseltmek saçma. Taşdemir de 1 milyon TL falan alıyor mesela.
Yok reis Taylan'ın aldığı parada gözüm yok Allah daha fazlasını versin hepsine. Benim derdim Taylan'dan geldiği dönemde bir beklentimiz olmazken şimdi geldiği seviyeyi göstermek

İşin açıkçası ilk geldiği dönemde şimdiki Oğulcan'dan +1 fazla katkı verebileceğini düşünmüyordum ama Taylan çıktı haftalardır hep iyi hep üzerine koyarak devam ediyor

Yok reis Taylan'ın aldığı parada gözüm yok Allah daha fazlasını versin hepsine. Benim derdim Taylan'dan geldiği dönemde bir beklentimiz olmazken şimdi geldiği seviyeyi göstermek

İşin açıkçası ilk geldiği dönemde şimdiki Oğulcan'dan +1 fazla katkı verebileceğini düşünmüyordum ama Taylan çıktı haftalardır hep iyi hep üzerine koyarak devam ediyor
Açıkçası geçen sene de bolca oynamalıydı bence. Erzurum'da da dominant bir tarzı vardı. Ben çok ağır buluyordum ki bence çok eksiği var hala ama diğer takımlardaki oyuncular da Gerrard değil sonuçta.

Para konusunda maaşı az da işte zamanla artar, böyle az maaşlı adamların iş yapması daha iyi, yüksek paralar verilmez artık, alanları da gönderirler.

Açıkçası geçen sene de bolca oynamalıydı bence. Erzurum'da da dominant bir tarzı vardı. Ben çok ağır buluyordum ki bence çok eksiği var hala ama diğer takımlardaki oyuncular da Gerrard değil sonuçta.

Para konusunda maaşı az da işte zamanla artar, böyle az maaşlı adamların iş yapması daha iyi, yüksek paralar verilmez artık, alanları da gönderirler.
Bence de Muslera haricinde +2 mil.€ alan futbolcumuzun kalmaması gerekiyor mevcut takımda

Fizik diyenler suat emre okan ümit davalalı ortasahamızın rakipleri ezdiği yılları görmemişler. Suat mesela 1.69 luk adam ne defans yapabilir diyenler keşke izleseydi rakibe yapışıp ölene kadar bırakmaz top kapar hemde tekniği ile oyun kurardı. Taylanın oyun tarzı ona benziyor. Sonra ümit davala yaptı o işi incecik fiziği ile ön libero oynadı. Öyle çakılı okay, donk tarzı 6 numaralardansa yüz defa tercih ederim.
Fiziğinde ne var ki taylanın gelen giden fizik fizik diyip duruyor adam zenci değil diye bazılarına fiziksiz gibi gelebilir fakat o iş öyle değil kondisyon ve çeviklik konusunda yeterince iyi ve şuan takımın değişilmez oyuncusu umarım sakatlık vs yaşamaz.

Böyle devam ederse çok büyük paralar teklif edilecektir kendisine eminim.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Okaydan leminadan vs çok daha faydalı oynuyor. Öyle çakılı 6 numaragibi değil sahada gezinen bi oyuncu olması büyük avantaj. Rakibe yapışıp kolay bırakmaması kendine olan güvenini gösteriyor. Fatihhocam tam aradığı 6 numarayı buldu diyebiliriz. Dilerim sakatlanmadam devam ettirir bu oyununu.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Melo gibi 6 yoksa zaten boyle hucumcu 6 numara daha iyi lig icin. Ama avrupada icimizden gecerler

Üst Alt